Weselny zawrót głowy

Książnica
2008-01-01
2008-01-01
Alina Siewior-Kuś
firma małżeństwo miłość rodzina uczucia

więcej Więcej

Ciepła i wzruszająca opowieść. Książki Pani Owens czyta się niezwykle przyjemnie.

Lekka, obyczajowa komedyjka :) szybko się ją czyta, mimo iż nie ma jakiejś wartkiej akcji... Ma za to dużo scenek pełnych humoru :) polecana dla relaksu :)

Jakoś chyba nie miałam nastroju na taką lekką książkę. Jedynie humor ją uratował. Przeczytałam już trzy książki Sharon Owens i ta czwarta chyba podobała mi się najmniej. Napisana prostym i wesołym językiem, postacie sympatyczne, ale niektóre przerysowane i zbyt idealne i to chyba najbardziej mnie raziło.
Fajny pomysł na żonę i matkę z czwórką prawie dorosłych dzieci, która...

(czytałam po angielsku)
Stała na półce i stała, "oszczędzałam" ją sobie, bo lubię Sharon Owens i miałam nadzieję, że i ta książka będzie mi smakować i sprawi tyle przyjemności, co poprzednie cztery (trylogia "uliczna" i "Seven Secrets of Happiness"). I się rozczarowałam. Czytałam i czytałam i skończyć nie mogłam...
Tak gdzieś w połowie mnie trochę wciągnęło, ale generalnie...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Książka nie jest zbyt ambitna, bardzo szybko się ją czyta, jest naprawdę lekko napisana. Polecam na samotne wieczory do gorącej czekolady lub czytanie jej w podróży, gdyż jest bardzo przyjemna i napisana prostym, żartobliwym językiem. Postacie są niezwykle naturalne i sympatyczne dodatkowo posiadają poczucie humoru.

Nie mam pojęcia jak ta książka znalazła się w moim zbiorku, skoro cierpię na chroniczny brak pieniędzy - więc jak już je mam, kupuję coś "ulubionego". A jednak jest, to przeczytałam. I nawet nie narzekam. Bo czytało się przyjemnie. Nic wybitnego - ale na spokojne odmóżdżenie - dlaczegóż by nie?

lekka, przewrotna, z humorem, dobra do poczytania w chłodny wieczór

Lekka i zabawna , urocza opowiastka o tym, czym grozi zauroczenie niewłaściwym mężczyzną :) jak zwykle u Owens happy end, ale to akurat jej się zawsze wybacza:)

Lekka ,przyjemna....czyta się z uśmiechem na ustach

• 2012
  • 2013