Koktajl mleczny

2002-01-01
2002-01-01
Weronika Żółtowska

więcej Więcej

Zabawna, lekka i przyjemna :)

Książka jest świetną alternatywą na miłe poranki i wieczory. Jest pełna humoru i perypetii damskomęskich. Polecam.

Nadrabiam książkowe zaległości. Tym razem wypadło na "Koktajl mleczny". Przede wszystkim ze względu na mój nastrój, który nie miał siły ciężką literaturę. Potrzebowałam czegoś lekkiego i łatwego. I pod tym względem nie zawiodłam się. Ale pod innymi już nieco tak.

Główną bohaterką jest Jackie, która ma chłopaka, pracę i ogólnie udane życie... gdyby nie fakt, że chłopak...

Książka pochodzi z serii „Literatura w spódnicy”. Jest to seria stworzona dla kobiet, które uwielbiają książki o miłości (lecz która z nas ich nie lubi?). W serii jest bodajże 28 tytułów znanych jak i mniej znanych. Są to tanie książki, ich podstawowa cena to 9,90zł, ale można było znaleźć je nawet po 4 zł. Jak na książkę jest to bardzo dobra cena. Dobra koniec o serii,...

Coz... fabula raczej plytka, a glowna bohaterka dosc irytujaca i glupiutka

Zabawna, wciągająca i poprawiająca humor :-)

Nigdy więcej...
Aż nie chcę mi się zużywać energii na pisanie recenzji o tak fatalnej książce
Nie polecam!

Prawdopodobnie ocena byłaby wyższa, gdyby książka trafiła do mnie, gdy miałam piętnaście lat. Typowe dla dziewczynek, nie dla kobiet.

Można sięgnąć po tę książkę, żeby odciążyć umysł po jakichś poważniejszych pozycjach, szczególnie jeśli lubi się romanse. Wychodzę z założenia, że każdą książkę warto przeczytać, niektóre tylko raz ;).
Poza paroma błyskotliwymi zdaniami, które wywołały uśmiech na mojej twarzy, nie znalazłam w niej nic dla siebie, mimo że mogę się utożsamiać z bohaterką pod paroma...

Jakaś taka... bez wyrazu. Ani nie było porywającej historii, ani nie była zabawna.

• Literatura w spódnicy
  • Literatura kobieca