Tempting Tatum

Okładka książki Tempting Tatum Kaylee Ryan
Okładka książki Tempting Tatum
Kaylee Ryan Wydawnictwo: Kaylee Ryan Cykl: Tempting Tatum (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Tempting Tatum (tom 1)
Kaylee Ryan
2014-06-07
2014-06-07
zdrada tatuażysta strażak romans miłość

Książka była naprawdę surrealistyncza. Początkowo rozpoczęła się jak prawie każde NA o podobnej tematyce. Im dalej akcja się posuwała tym zaczęłam się zastanawiać czy bohaterowie mieszkają w jakiejś alternatywnej rzeczywistości: przystojni, mili (aż za bardzo),odważni, niezależni mężczyźni, słodkie i pełne dobroci kobiety, przyjaźni rodzice oraz super szefowie. No naprawdę. Mogłam uwierzyć, że Blaise zakochał się pierwszego wejrzenia, że ludzie są mili, ale zero konfliktów? Napięcia? Kłótni? W pewnym momencie zaczęłam się zastaanwiać gdzie jest jakiś pies :) bo tylko jego chyba brakowało :) hehehe. Współczułam Tatum jej straty i zdrady ze strony chłopaka, ale wydawała mi się dosyć nijaką bohaterką. Zwłaszcza z jej wątpieniem, że Blaise jej nie pragnie. Dziewczyno! Trochę rozumu :P Blaise mimo swojej "idealności" wydawał się w porządku facetem (nie wierzę, że tacy istnieją naprawdę) i polubiłam go. Być może przez ten idealny wizerunek nie zostanie moim ulubieńcem, ale na pewno go zapamiętam. Książka tak naprawdę kręciła się tlyko wokól tej pary, a pod koniec musiała zdarzyć się jakaś drama :) cieszę się, że autorka nie przedłużała z wypadkiem Tatum, tylko wszystko bardzo szybko ustawiła. No i wiadomośc na koniec: bliźniaki :) dobra nie powiem - kilka łez popłynęło pod koniec, ale zwalam to na zmęczenie po pracy :). P.S. Czy komuś bardziej przypadł do gustu Asher niż Blaise jak mi? :):):):)

Ciekawa książka. Wciąga i porusza od samego początku.
Tatum straciła rodziców i chłopaka w ciągu jednego dnia... Jest załamana i wyjeżdża poszukując nowego celu w życiu... Jest nieufna i skrzywdzona przez życie. Wtedy poznaje Blaisa, który na pierwszy rzut oka jest złym chłopcem, jednak prawda okazuje się inna. Chłopak za wszelką cenę chce jej pokazać, że nie jest jednorazowym numerkiem. Blaise chce czegoś więcej od Tatum i za wszelką cenę chce ją zdobyć.

Ciekawa książka. Wciąga i porusza od samego początku.

Historia jakich wiele aczkolwiek kupiła mnie i to bardzo. Zawsze twierdzę, że nic nie dzieje się bez przyczyny - niestety Tatum straciła rodzinę ale za to zyskała "nową" na równi cudowną. Blaise był aż nadto idealny ale nie wydawało mi się to ani sztuczne, ani na siłę. Tatum także mi się spodobała. Autorka fajnie opisała uczucia bohaterów. Raz się wzruszałam, innym razem śmiałam i chociaż czytałam już nie raz takie historie to przyznam że w 3/4 przypadkach kręciłam oczami a tutaj? Nic a nic, po prostu czerpałam przyjemność z czytania :)

Polecam dla osób które dopiero co zaczynają czytać po angielsku. Jest bardzo łatwo napisana dzięki czemu nie trzeba zbyt często sprawdzać słówek :)

• Czekam na tłumaczenie
  • 2017