Złapać milionera

Max Monroe Wydawnictwo: Filia Cykl: Bad Boy Billionaires (tom 1) Seria: Bad Guys literatura obyczajowa, romans
Tapping the Billionaire
Data 1. wydania:
2016-04-25
Katarzyna Agnieszka Dyrek
Filia
namiętność odmiana losu poszukiwanie szczęścia pożądanie randka relacje damsko-męskie romans seks uczucie
Tapping the Billionaire
Bad Boy Billionaires (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
Katarzyna Agnieszka Dyrek
Bad Guys

Recenzje oficjalnych recenzentów i

To nie o miliony tutaj chodzi, ale o miłość

4 Link do recenzji

Przyznaję się bez bicia iż dawno tak dobrze nie bawiłam się z książką. Niewątpliwą jej zaletą są dialogi -pene humoru i gry słownej. Zachęcam wszystkich do przeczytania tej pozycji. Warto.

Lekka, na jeden wieczór :)

Bohaterowie: 9/10
Akcja: 9/10
Sposób pisania autorki: 9/10
Okładka:8/10
Kreatywność: 8/10

Za słodkie i za cukierkowe. W tego typu książkach zawsze oczekuje jakiegoś dramatu. Titaj był ale tak mały że ledwo echem się to w książce odbiło. Szybkie spotkanie, szybka miłość i szybki ślub.

To książka na skalę "50 twarzy Greya" tylko, że o niebo lepsza! Fabuła kipi seksem, główni bohaterowie są maksymalnie wyidealizowani, ale o dziwo to nie przeszkadza ani nie denerwuje. Sceny erotyczne nie przyprawiają o mdłości, ale są wyważone w punkt. Ta książka jest jedną wielką humorystyczną bombą! Zaledwie raz zdarzyło mi się śmiać na głos przy książce, a tytuł...

Lubicie romanse biurowe oparte na relacji love-hate? Lubicie darcie kotów i utarczki między bohaterami?
No to niestety w tej książce tego nie znajdziecie :D
Wredna jestem, narobiłam nadziei i zgasiłam jak świeczkę co? No siebie też. Bo po Keeland i reszcie miałam nadzieję, na ognisty romans (ognisty bardziej w słowie niż w czynie) biurowy i to z pracodawcą!
I to się akurat...

Szybka, zabawna, nieskomplikowana. Luźny styl i prowokacyjny język. Bardzo schematyczna, praktycznie bez większej fabuły. Postacie świetne i czyta się szybciutko. Polecam, dla odprężenia.

Naprawdę fajna lektura: lekka, nieco zabawna i wciągająca. Nie ma tutaj zawrotnych akcji, mrocznej przyszłości, a dwójkę bohaterów, których naprawdę polubiłam. Trudno było mi się oderwać od tego prostego romansu, chociaż plot twist był taki trochę na siłę, a momentami było zbyt słodko, to "Złapać milionera" zostaje moim quilty pleasure. Będę czytać kolejne części.

Waniliowy związek i średnio wartka fabuła, która nie trzymała się nie tylko kupy, ale i napięcia. Bardzo łaskawe 3/10.

Ciężko było mi przez nią przebrnąć. Opisze w kilku słowach: haos, bajzel, nieład i pijackie gryzmoły.

Dyskusje

1 126