Złapać milionera

Okładka książki Złapać milionera Max Monroe
Okładka książki Złapać milionera
Max Monroe Wydawnictwo: Filia Cykl: Bad Boy Billionaires (tom 1) Seria: Bad Guys literatura obyczajowa, romans
Bad Boy Billionaires (tom 1)
Bad Guys
Tapping the Billionaire
Filia
2017-03-29
2017-03-29
2016-04-25
Katarzyna Agnieszka Dyrek
namiętność odmiana losu poszukiwanie szczęścia pożądanie randka relacje damsko-męskie romans seks uczucie

To nie o miliony tutaj chodzi, ale o miłość

Georgia nie ma szczęścia jeśli chodzi o umawianie się na randki.Loguje się do aplikacji i jako Rose próbuje po raz kolejny szczęścia w nadziei,że znajdzie normalnego faceta.

Kiedy jej szef Kline przyparty do ściany przez matkę,która uważa że musi sfatać swojego syna,który jest dorosłym facetem,próbuje wcisnąć mu partnerkę,bo już oczywiście powinien się ustatkować,on prosi,że Georgia została jego osobą towarzyszącą.Jak ta decyzja zaważy na relacji między Kline'em a Georgią?

Książka niejednokrotnie mnie rozbawiła, popłakałam się że śmiechu,więc to najbardziej na plus.Mamy dwoje ludzi,którzy się sami wplątują się w kłopoty, ponieważ oboje trochę skłamali,ale muszę przyznać,że jedno mi w tej historii nie pasowało za szybko relacja Georgii i Kline,kończy się w łóżku.Pomijając tą kwestię to naprawdę całkiem dobrze spędziłam z tą książką czas.
Nie mogę się doczekać historii Cassie☺️

Bawiłam się i śmiałam się przy niej,rozweseliła mnie ta szaloną,ciepła historia w lekturze.
Miłą rozrywkę zapewniła mi przyjemna,urocza,cudowna książka.

Miłą rozrywkę zapewniła mi przyjemna,urocza,cudowna książka.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Pozycja nr I z ,,stosu hańby" , który mam zamiar w tym roku chociaż odrobinę zmniejszyć😁🫣 Książka ,,Złapać Milionera" to prawie 550 stron historii Georgii i Kline. Internetowa znajomość, biurowy romans, mocno stąpający po ziemi bohaterowie, gorące uczucie- wszystkiego po trochu❤️
Georgia jest odnosząca sukcesy dyrektor działu marketingu, i chodź w życiu zawodowym wszystko ma poukładane i mocno pracuje na sukces to jej życie uczuciowe nieco kuleje a kolejne znajomości internetowe nie wydają się zmienić stanu rzeczy😐
Kline jest utalentowanym, inteligentnym i jak sam twierdzi,,diabelnie przystojnym" prezesem zarządu. Zawsze w pełni profesjonalny i skupiony na rozwoju firmy. Czy to aby nie tylko pozory?

Odkładałam te książkę dość długo ale bardzo się cieszę że w końcu się na nia zdecydowałam 🥰 Czytając, cały czas zastanawiam się jak potoczy się historia tej dwójki i nie zawiodłam się. W kolejce mam już kolejny tom serii, mam nadzieje, że się nie zawiodę ❤️
Spokojnie w mojej ocenie 4,5/5

Pierwszorzędna rozrywka. Polecam

Pierwszorzędna rozrywka. Polecam

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Wciągająca i pełna humoru chociaż dla cierpliwych, bo akcja zaczyna się dość niezrozumiale i trochę nudnawo, ale potem się rozwija. Polubiłam bohaterów. Ciekawa jestem kolejnych części.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Co oni mają z tymi dziewicami?? Ponad to główna bohaterka pod koniec ksiazki jest zbyt niestabilna emocjonalnie.. Na początku jest fajna, ale potem zmienia się w coś zbyt nierealnego..

Super książka.
Dla mnie rewelacja. Dobry dialog ,humor ,seks i romans...
W tej książce można na chwilę zapomnieć o szarej rzeczywistości. Polecam.

Super książka.
Dla mnie rewelacja. Dobry dialog ,humor ,seks i romans...
W tej książce można na chwilę zapomnieć o szarej rzeczywistości. Polecam.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Lekka i zabawna historia.

Lekka i zabawna historia.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Przyznaję się bez bicia iż dawno tak dobrze nie bawiłam się z książką. Niewątpliwą jej zaletą są dialogi -pene humoru i gry słownej. Zachęcam wszystkich do przeczytania tej pozycji. Warto.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Lekka, na jeden wieczór :)

Lekka, na jeden wieczór :)

• 2017
  • Romans