Złapać milionera

Okładka książki Złapać milionera
Max Monroe Wydawnictwo: Filia Cykl: Bad Boy Billionaires (tom 1) Seria: Bad Guys literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Bad Boy Billionaires (tom 1)
Bad Guys
Tapping the Billionaire
Filia
2017-03-29
2017-03-29
Data 1. wydania:
2016-04-25
Katarzyna Agnieszka Dyrek
namiętność odmiana losu poszukiwanie szczęścia pożądanie randka relacje damsko-męskie romans seks uczucie

Oficjalne recenzje i

To nie o miliony tutaj chodzi, ale o miłość

Link do recenzji

1161 164 88

Super książka.
Dla mnie rewelacja. Dobry dialog ,humor ,seks i romans...
W tej książce można na chwilę zapomnieć o szarej rzeczywistości. Polecam.

Super książka.
Dla mnie rewelacja. Dobry dialog ,humor ,seks i romans...
W tej książce można na chwilę zapomnieć o szarej rzeczywistości. Polecam.

Genialna książka!! Uśmiałam się i to nie jeden raz czytając historie tej dwójki.

Lekka i zabawna historia.

Lekka i zabawna historia.

Przyznaję się bez bicia iż dawno tak dobrze nie bawiłam się z książką. Niewątpliwą jej zaletą są dialogi -pene humoru i gry słownej. Zachęcam wszystkich do przeczytania tej pozycji. Warto.

Lekka, na jeden wieczór :)

Lekka, na jeden wieczór :)

Bohaterowie: 9/10

Akcja: 9/10
Sposób pisania autorki: 9/10
Okładka:8/10
Kreatywność: 8/10

Za słodkie i za cukierkowe. W tego typu książkach zawsze oczekuje jakiegoś dramatu. Titaj był ale tak mały że ledwo echem się to w książce odbiło. Szybkie spotkanie, szybka miłość i szybki ślub.

Lubicie romanse biurowe oparte na relacji love-hate? Lubicie darcie kotów i utarczki między bohaterami?
No to niestety w tej książce tego nie znajdziecie :D
Wredna jestem, narobiłam nadziei i zgasiłam jak świeczkę co? No siebie też. Bo po Keeland i reszcie miałam nadzieję, na ognisty romans (ognisty bardziej w słowie niż w czynie) biurowy i to z pracodawcą!
I to się akurat zgadza. Bo naszą parkę łączy relacja pracownica-szef. Tylko, że w zasadzie nic z tego nie wynika. Może trochę chowania po kątach i mała akcja finałowa, ale jeśli czekaliście na tarzanie się po biurkach i gorące tete-a-tete przy kserokopiarce to niestety, nie ma.

Jak na niegrzeczną, erotyczną książkę to jest ona zadziwiająco grzeczna. Paradoks taki trochę. Jasne, nie brak tu aluzji i niegrzecznych słów, nie brak scen łóżkowych i podłogowych, ale rumieńców to ja nie dostałam ;) właściwie to już przy trzeciej scenie zaczęłam omijać wzrokiem co tak i ile razy dokładnie Kline robi Georgii.

Jeśli natomiast o samego Kline'a chodzi to jest to gość do pokochania. On i Georgia oraz ich przyjaciele to mocna strona książki.
Chociaż zapowiadanych w blurbie licznych niepowodzeń randkowych Georgii nie miałam okazji poznać, generalnie jej pech sprowadza się do faktu, że nie spotkała do czasów pana Brooksa faceta wartego bycia jej osobistym Kolumbem.
I to by było na tyle ;)

A i takie małe pees.
Jeśli spodziewacie się mocnego pisania wiadomości w aplikacji randkowej to się też zawiedziecie ;) jest to znaczące w finale, ale samego pisania to tyle co kot napłakał. A jak tak lubię jak bohaterowie nie wiedząc, że ze sobą piszą wymieniają liczne smsy, maile czy inne listy ;)

No to niestety w tej książce tego nie znajdziecie :D
I to się akurat...

Szybka, zabawna, nieskomplikowana. Luźny styl i prowokacyjny język. Bardzo schematyczna, praktycznie bez większej fabuły. Postacie świetne i czyta się szybciutko. Polecam, dla odprężenia.

To książka na skalę "50 twarzy Greya" tylko, że o niebo lepsza! Fabuła kipi seksem, główni bohaterowie są maksymalnie wyidealizowani, ale o dziwo to nie przeszkadza ani nie denerwuje. Sceny erotyczne nie przyprawiają o mdłości, ale są wyważone w punkt. Ta książka jest jedną wielką humorystyczną bombą! Zaledwie raz zdarzyło mi się śmiać na głos przy książce, a tytuł "Złapać Milionera" co chwilę serwował mi genialne żarty sytuacyjne. Nie zabrakło też złości i nuty wzruszenia, bo czym byłby romans bez miłosnego zawodu?

O czym?
Kim jest tajemnicza Rose? Dlaczego facet, z którym tak namiętnie wymieniała wiadomości nagle zaczął się pogrążać i wysyła jej zdjęcia swojego przyrodzenia? Jak się okazuje w dobie internetu wszystko jest możliwe, nawet randki bez wychodzenia z domu. Ale co jeśli seksowna Rose to tak naprawdę Gorgia - pracownica roku w działu marketingu i co jeśli jej byłym netboyem jest przystojny szef, na którego nawet nie ma odwagi spojrzeć? On nie szuka miłości, a ona w reszcie chce się naprawdę zakochać. Los rzuca ich sobie w ramiona, ale czy coś z tego wyjdzie?