Krucyfiks

Chris Carter Wydawnictwo: Sonia Draga Cykl: Robert Hunter (tom 1) Seria: Thriller kryminał, sensacja, thriller
The Crucifix Killer
2016-11-30
2010-01-01
Data 1. wydania:
2009-01-01
Katarzyna Procner-Chlebowska
Sonia Draga
kryminał obsesja policja powieść kryminalna psychopata psychoza seryjny zabójca strach śledztwo zabójstwo zagadka kryminalna
The Crucifix Killer
Robert Hunter (tom 1)
kryminał, sensacja, thriller
2016-11-30
Katarzyna Procner-Chlebowska
Thriller

To moja pierwsza ksiazka tego autora i na pewno nie ostatnia. Juz biorę sie za nastepną część. Wciągająca , mroczna. Polecam kazdemu kto jeszcze nie czytał.

Od samego początku książka wciagaaaa. Pierwszy raz poczułam gdy oczy są zmęczone a ciekawość jest tak ogromna, że trzeba skończyć rozdział a później następny i kolejny :D mistrzostwo :D pod koniec zgadlam nawet kto jest mordercą hehe :)

Krucyfiks jest moim pierwszym spotkaniem z Carterem. Sama się dziwię jakim to trafem do tej pory nie przeczytałam żadnej jego książki! Bardzo dobry thiller. Fajna akcja, dobrze się czyta. Minusik za zakończenie. Jakoś mnie nie porwało...

Bardzo dobry kryminał. Dwóch detektywów wśród mroków i blasków Los Angeles. Jeśli mroki to naprawdę ciężki kaliber. Jeśli blaski to najlepszy amerykański blichtr. Do lektury przystąpiłem z bagażem wcześniejszych przygód Roberta Huntera. W Krucyfiksie jego biografia pokrywa się z poczynaniami tzn tu nie jest jeszcze stylizowany na geniusza (tylko trochę) zatem jego...

Było to moje pierwsze spotkanie z twórczością Chrisa Cartera i muszę powiedzieć, że było to całkiem dobre spotkanie. Książką „Krucyfiks” była mroczna a momentami przerażająca.

W opuszczonej chatce w środku parku narodowego nieopodal Los Angeles zostają znalezione zwłoki młodej kobiety. Kobieta przed śmiercią była okrutnie torturowana, po czym pozostawiana w pozycji...

Po tym jak @bartosz.official_reads pozachwalał serię Cartera pół instagrama masowo dołączyło się do czytania, w tej masie trafiło i na mnie 😂
Oj warto było. Ostatnio mój portfel jest na wykończeniu się po zakupach innych książek stwierdziłam, że jakoś sobie poradzę z czytaniem na #legimi
Pierwszy tom był tak dobry, że chyba sprawie sobie te osiem tomów w...

Dość schematyczna i przewidywalna w konstrukcji książka. Rzekłbym, bez fanfarów. A jednak jeśli coś udało mi się przeczytać w ciągu doby to musi być coś na rzeczy. Jeśli ktoś oczekuje fajnego kryminału, dobrze napisanego i niezłego w odbiorze to Chris Carter będzie dla niego. Sięgnąłem po raz pierwszy i sięgnę po raz kolejny.

Jezeli ktoś lubi klimaty jak w filmie "Siedem" to lektura tej książki stanowić będzie czystą przyjemność!

Świetna książka, będę czytał kolejne części. Łatwo się czyta, ciekawa fabuła. Gorąco polecam.

Bardzo interesujący początek serii. Książkę czyta się błyskawicznie. Wciągnięta w dwa wieczory.

Masa dialogów, które ożywiają historię, krew, pot i łzy. Rasowy thriller, który trzyma w napięciu do samego końca.

Niektóre wydarzenia zapadną w pamięć na dłużej :)

Dyskusje

4 910