Krucyfiks

Chris Carter Wydawnictwo: Sonia Draga Cykl: Robert Hunter (tom 1) Seria: Thriller kryminał, sensacja, thriller
The Crucifix Killer
2016-11-30
2010-01-01
Data 1. wydania:
2009-01-01
Katarzyna Procner-Chlebowska
Sonia Draga
kryminał obsesja policja powieść kryminalna psychopata psychoza seryjny zabójca strach śledztwo zabójstwo zagadka kryminalna
The Crucifix Killer
Robert Hunter (tom 1)
kryminał, sensacja, thriller
2016-11-30
Katarzyna Procner-Chlebowska
Thriller

Od pierwszej strony aż do ostatniego zdania było tyle napięcia, że to po prostu się nie mieści w głowie! Szkoda, że nie mierzyłam pulsu 😂💓

Gdybym wcześniej nie znała Gerarda Edlinga z "Behawiorysty", nie dopatrzyłabym się pewnych podobieństw. Chociażby tego, że Hunter - tak samo jak Edling - zna ludzkie ciało na wskroś i każdy gest, mrugnięcie, kropelka potu ma dla niego...

Chris Carter, urodzony w 1965 w Brazylii amerykański pisarz, specjalizuje się w kryminałach i thrillerach. Zanim rozpoczął karierę pisarską imał się różnych zajęć, między innymi studiował psychologię i zaburzenia kryminalne na Uniwersytecie Michigan oraz pracował jako psycholog kryminalny Biura Prokuratora Stanu Michigan, gdzie badał i przesłuchiwał licznych zbrodniarzy, w...

Na półkach: , , , ,

Bardzo dobry kryminał trzymający w napięciu od pierwszych stron. Duży plus dla pisarza za przedstawianie zbrodni w taki sposób, aby wrażliwszy czytelnik mógł sobie wyobrazić jak wyglądał cały proceder - nie jest to jednak epatowanie brutalnością ze strony książki. Fantastycznie naszkicowani bohaterowie, ciekawa sprawa i uciekający czas podczas przewracania kolejnych stron....

Moja pierwsza książka tego autora i jestem naprawdę zadowolona.
Historia dobrze trzyma w napięciu, bohaterowie są ciekawi i dający się lubić, krew i flaki są ale w minimalnym wydaniu.
Jednym susem przeczytałam całą serię i jak ktoś szuka czegoś wciągającego do poczytania to z czystym sumieniem mogę ją polecić.

Po prostu REWELACJA!
Wyraziści bohaterowie, akcja od początku do końca. Nieprzewidywalność i zmiany akcji. Końcówka książki wgniata w fotel.
Hunter to postać ceniąca sobie przede wszystkim przyjaźń i pracę.
Żyje śledztwem. KRUCYFIKS to opowieść o zbrodniach i zemście. Po prostu TRZEBA TO PRZECZYTAĆ.

Jestem przekonana, ze już żaden autor nie pochłonie mnie tak, jak zatraciłam się w Chrisie.
Ubolewam nad tym, ze pozostały mi do przeczytania tylko 3 jego książki.

Krucyfiks... RE-WE-LA-CJA!

A końcówka? Rozpie*dala system!!!

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

W głębi Narodowego Parku zostają odnalezione brutalnie okaleczone zwłoki młodej kobiety, pozostawionej w pozycji do modlitwy. Ofiara została oznaczona przez mordercę podwójnym krzyżem na karku, tym samym co głośno okrzyknięty morderca "Krucyfiks", który został skazany i stracony na śmierć kilka lat wcześniej. Detektyw Robert Hunter ma za zadanie odszukać mordercę, który być...

W końcu przyszedł czas na Cartera. I żałuję, że tak późno. Książka wciąga od samego początku. Psychopata, akcja, troche wątku osobistego. Wszystko jest. Polecam! Z pewnością przeczytam całą serie o Hunterze.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Moje pierwsze spotkanie z Carterem i jak ja żałuję, że wcześniej się za niego nie zabrałam. Carter to mistrz! Po przeczytaniu tej książki coraz bardziej się utwierdziłam w tym, że ten gatunek literacki jest moim ulubionym.

Śmiało mogę stwierdzić, że Chris Carter zdobył nową fankę!

Czytając książkę nie da się nudzić. Akcja zaczyna się od pierwszych stron i z każdą...

ŻAŁUJĘ, że tak późno sięgnęłam po Cartera. To jest moja pierwsza książka tego autora. I zadaje sobie jedno pytanie, dlaczego tak późno.

Detektywowi Robertowi Hunter, po nagłej śmierci swojego partnera, zostaje przydzielony nowy, młody Carlos Garcia. Oboje muszą się zmierzyć z nieuchwytnym mordercą sprzed lat. To właśnie Hunter, aresztował domniemanego mordercę i zakończył...

Dyskusje

5 552