Kup teraz - 18 ofert w cenie od 6.99 zł do 39.90 zł

Bielszy odcień śmierci

Bernard Minier Wydawnictwo: Rebis Cykl: Martin Servaz (tom 1) kryminał, sensacja, thriller
Glace
Martin Servaz (tom 1)
kryminał, sensacja, thriller
Monika Szewc-Osiecka
literatura francuska Martin Servaz Monika Szewc-Osiecka

Genialna książka. Nie można się oderwać.

"Bielszy odcień śmierci" wpadł mi w ręce przez przypadek. Na początku choć było morderstwo, był komendant, była zima i był mrok to książka rozkręcała się monotonnie. Jednak coś cały czas ciągnęło mnie do przodu żeby jej nie odkładać tylko czytać strona po stronie. Okazało się, że była to postać komendanta Martina Servaz, która jest bardzo dobrze skonstruowana. Choć trzeba...

Zdaję sobie sprawę, że „Bielszy odcień śmierci” padł w pewnym sensie ofiarą moich zbyt wysokich oczekiwań. Kiedy początek nie przyniósł mi spodziewanego szybkiego zaczytania, później silniej przywiązywałam się do elementów, w których czegoś mi zabrakło (na przykład niewykorzystany potencjał wątku placówki psychiatrycznej), a trudniej było mi skupić się na atutach. A jest...

ależ piękna alternatywa do monotematycznych skandynawskich kryminałów.

Dla mnie to świetna książka. Rozwiązanie zagadki jest zaskakujące, a przy tym logiczne. Polecam.

Świetna powieść sensacyjna.

taka sobie, ciężko mi się czytało.

Książkę dostałam w prezencie urodzinowym od przyjaciółki-Francuzki, której Bernard Minier jest ulubionym autorem. Nie zawiodłam się, pomimo, że książka jest dość gruba to szybko się czyta, jest bardzo wciągająca a intrygi i tajemnice interesujące.

Bardzo dobrze się czyta. Dynamiczna, wartka akcja.

Przyzwoity kryminał, chociaż nieco niepotrzebnie rozciągnięty. Autor w przystępny sposób przemyca trochę wiedzy na różne tematy, akcja zaczyna trzymać w napięciu, a postacie przedstawione są niejednowymiarowo.

3 537
    2 623