Jak spełniać marzenia? Spróbuj niemożliwego

Pascal
2016-11-09
2016-11-09
podróże marzenia

Ogólnie bardzo ciekawa, czyta się lekko. Polecam każdej kategorii wiekowej. Jednak sporo błędów, aż mnie raziły po oczach - kto to sprawdzał przed wydaniem?

Dawno nie czytałem książki, która dałaby mi takiego pozytywnego kopa do działania! Nie znałem wcześniej bloga "Życie jest piękne", a moja lista marzeń było o wiele uboższa. Po lekturze zapisków Michała Maja "Bucket List" została wydłużona do kilku stron, a bilety lotnicze na najbliższe miesiące natychmiastowo zarezerwowane. Autor jest bardzo dobrym gawędziarzem, opowieści z...

Ciekawa książka, polecam bardzo mocno :D
Wybrałam ją, żeby "zabić nieco wakacyjną nudę", a pochłonęła mnie w całości i nie oderwałam się od niej dopóki jej nie skończyłam! Nie przypuszczałam, że aż tak mnie zainteresują przygody Michała Maja, a jednak, nie dość, że zwróciły sporą dawkę mojej uwagi to jeszcze urozmaiciły nieco moją listę marzeń ;)

Lekka, ciekawa, idealna na moje codzinne podróże pociągiem do pracy. Przyjemnie sie czytało, aż czasami chce się wszystko rzucić ;)

Michał wydaje się być świetnym kompanem podróży. Taki kumpel, z którym można pojechać na koniec świata, ale też usiąść z kubkiem kawy w kuchni i pogadać o czymkolwiek. Sama książka napisana przyjemnym, lekkim językiem, z ogromną dawką humoru. Każdą historię czytałam z prawdziwą przyjemnością. Mały minusik za pojawiające się literówki :)

Bardzo przyjemnie się czyta. Szybko, łatwy język. Ciekawe opowieści, niektóre z nich czyta się jednym tchem. Polecam :)

Kiepska... Gramatyka i skladnia nie jest mocna strona autora a ksiazka jest wlasciwie o niczym...Na pierwszym lepszym podrozniczym blogu, czy forum mozna znalezc lepsze i ciekawsze teksty.

zabawnie, lekko, przyjemnie - fajnym pomysłem były w książce naprzemienne rozdziały o podóżach i porady praktyczne.

Książka napisana w formie pamiętnika podróżniczego, jest zbiorem wspaniałych wspomnień. Jest dla mnie niezwykle inspirująca, żeby zacząć coś robić w życiu. Na pewno, gdy osiągnę magiczną granicę pełnoletności, zacznę realizować swoje marzenia podróżnicze i nie tylko.
Książka napisana jest bardzo przystępnym językiem, można odnieść wrażenie, że rozmawia się z autorem przy...

Michał Maj napisał bardzo, bardzo motywującą książkę. Każdy kolejny rozdział to dawka motywacji, która przyda się każdemu bez wyjątku.
Udało mi się odkryć, że to właśnie tego najbardziej mi brakuje.
Lista marzeń - jest!
Wyobrażenia, plany - są!
Motywacja - poszła na spacer, ale chyba już wraca.

Teraz trochę opowiem o okładce. Po pierwsze ona błyszczy! Tytuł i lista...

• Podróżnicze
  • 2019