Tomek i przyjaciele. Tomek i kłótliwe lokomotywy

Okładka książki Tomek i przyjaciele. Tomek i kłótliwe lokomotywy
praca zbiorowa Wydawnictwo: Egmont Polska Cykl: Tomek i Przyjaciele Seria: Bajkowa Biblioteka literatura dziecięca
literatura dziecięca
Tomek i Przyjaciele
Bajkowa Biblioteka
Calling All Engines!
Egmont Polska
2014-06-09
2009-01-01
bajki Tomek i Przyjaciele

Takie tam... nie przepadam za serialem telewizyjnym, więc tutaj też mnie niespecjalnie ruszyło. Dzieciaki chciały, to poczytaliśmy.

Na wyspie Sodor ma powstać nowe lotnisko, ale parowozy i lokomotywy spalinowe tylko się kłócą i zaczepiają, zamiast wziąć się zgodnie do pracy. Czy cokolwiek jest w stanie przemówić im do rozsądku?

Historia oczywiście przewidywalna i...

• Dzieciństwo/Czytane z dziećmi
  • 2017
  • @ Dla maluszka i przedszkolaka
  • & - Przeczytane w --- 2016 [59]
  • Przeczytane z dzieckiem
  • Biblioteka
  • Biblioteczka moich maluchów

Dodaj cytat z książki Tomek i przyjaciele. Tomek i kłótliwe lokomotywy