Tupcio Chrupcio jest kłamczuszkiem

Tupcio Chrupcio
literatura dziecięca
Emil Pasierski
dzieci Tupcio Chrupio

Edukacyjna opowieść o tym, że nie warto kłamać.

Wspaniała cudowna książka zarówno ta jak cała seria. Książka niezwykle wychowawczą. Duży format i przepiękne ilustracje . Czytam już kolejnemu dziecko i kolejne zachwycone więc czytamy w kółko; kilka razy dziennie . Polecam młodszyM dzieciom U nas 2,5 latek Ale także mój 6 latek słucha i chętnie wraca do tych książek. Oby więcej takiej literatury dziecięcej.

Książka krótka, ale bogata w treść!! Pozytywnie mnie rozczarowała! Jestem mega zaskoczona. Książka idealna dla dzieci już od dwóch/trzech lat, opowiadanie z morałem :)

To jest pierwsza książeczka nasza z serii "Tupcio Chrupcio".Podoba się synkowi i lubi jak mu się ją czyta, nawet chce kilka razy przed snem.Opowiadanie z morałem. Myślę że sięgniemy po inne z tej serii.

Na półkach: , , , , ,

Tupcio Chrupcio to mała myszka, która jak to mały brzdąc, sprawia dużo mniejszych i większych kłopotów.
W tej części Tupcio dowiaduje się, że kłamanie sprawia, że nikt nam nie wierzy, nawet gdy mówimy prawdę.
W serii o Tupciu w bardzo mądry sposób autorka pomaga rodzicom, jak wytłumaczyć naszym pociechom czego nie powinny robić a co jest dla nich ważne. Dziecko słuchając...

Bajeczki dla dzieci o Tupciu Chrupciu zna chyba każdy rodzic swojego maluszka. Ja dowiedziałam się o istnieniu takiego stworzonka - bohatera od córki, która ciągle przychodziła ze żłobka do domu i prosiła "Mamka pzecytaj mi ksiązecke o Chupciu, Chupciu". Z czasem dowiedziałam się, że Tupcio...

• Czytane dzieciom
  • Czytam dzieciom
  • Dla dzieci
  • Przeczytane wielokrotnie
  • W dzieciństwie
  • Książki dla dzieci i młodzieży
  • Różne

Dodaj cytat z książki Tupcio Chrupcio jest kłamczuszkiem