Rikuś i Anusia

Guido van Genechten Wydawnictwo: Wydawnictwo Adamada Cykl: Rikuś literatura dziecięca
Rikki en Anni
Rikuś
literatura dziecięca
9788374207522
Ryszard Turczyn

Guido van Genechten tworzy niezwykle ciepłe, wzruszające oraz wartościowe historie, które pomimo niezbyt dużej objętości potrafią skraść serce oraz ścisnąć za gardło. Po jego książki mogę już sięgać w ciemno, gdyż wiem, że zachwycą nie tylko moje dziecko, ale również mnie, a to bardzo cenię...

Mnie nieco irytowała, ale moje 3,5-letnie dziecię całkiem polubiło.

Znacie Rikusia?! Ten sympatyczny króliczek z oklapniętym uchem to bohater opowieści autora i ilustratora książek dla dzieci Guido van Genechtena pt. "Rikuś". Jakiś czas temu pisałam o tej mądrej i pogodnej książce o samoakceptacji i akceptacji w grupie, a teraz polecam drugą część przygód Rikusia pt. "Rikuś i Anusia".
Rikuś to wesoły i miły króliczek, który dobrze czuje...

• 1) Domowa biblioteczka
  • Dla dzieci