Email marketing. Komunikuj, angażuj, buduj lojalność

Ewelina Koch Wydawnictwo: Poltext poradniki
Poltext
biznes email marketing marketing pr promocja sprzedaż
poradniki
biznes email marketing marketing pr promocja sprzedaż

Książka Eweliny Koch to istne kompendium wiedzy. Autorka pokazuje, że każdy nawet najmniejszy szczegół ma znaczenie dla potencjalnego klienta. Co więcej, obrazki, zdjęcia czy odnośniki mają swoje konkretne miejsce w emailu. Są to rzeczy, o których nie można zapomnieć.

• ! BŚ
  • Do przeczytania w 2019