Dziś tak bardziej

Cyber Marian Wydawnictwo: Insignis biografia, autobiografia, pamiętnik
Insignis
2016-11-09
2016-11-09
Cyber Marian youtube dziś tak bardziej

Cyber Mariana odkryłem na YT całkiem niedawno. Leki i inteligentny humor. Książka może być obowiązkową pozycja dla zaczynających przygodę w internecie. Napisana ze specyficznym humorem daje cenne wskazówki.
Książki nie polecam fanom. Zmaganiach z chorobą pokazują zwykłego człowieka z jego słabościami. Po przeczytaniu książki inaczej patrzę na Cyber Mariana. Nie jest zwykłym youtuberem jak setki innych.
Zapamiętajcie jego główne motto życiowe. Przydaję się.

Jedna z wielu autobiografii internetowych twórców jednak stworzona w ciekawy i interesujący sposób. Oprócz masy zdjęć wykorzystano też nowe technologie, czyli aplikację skanującą strony przez co czytelnik ma dostęp do dedykowanych materiałów uzupełniając. Sama historia napisana jest tak by przypasować się do młodszego odbiorcy, ale dorosły też znajdzie coś dla siebie. Myślę, że każdemu ko kiedykolwiek zetknął się z twórczością Mariana spodoba się ta książka.

Kawał dobrej roboty wsadzony w każdą stronę tej książki !
Książka urozmaica, rozbudowuje i rozbiera na czynniki pierwsze postać Cyber Mariana, dając nam ciekawe i niekiedy pouczające historie z życia autora.

Jako fan z pewnością bym podniósł o oczko więcej ale ze względu na niedziałającą aplikacje odbiór jest gorszy/

Kawał dobrej roboty wsadzony w każdą stronę tej książki !

Bardzo fajna autobiografia. Historia Cybermariana, której nie znamy.
Dla manie za dużo grafiki i odnośników, linków, kodów QR.
Ale rozumiem formę i docelową grupę odbiorców. POLECAM

Bardzo fajna autobiografia. Historia Cybermariana, której nie znamy.
Dla manie za dużo grafiki i odnośników, linków, kodów QR.
Ale rozumiem formę i docelową grupę odbiorców. POLECAM

Obowiązkowa lektura dla wszystkich którzy obserwują internetową twórczość autora. Książka naładowana nie tylko słowem pisanym, ale również zdjęciami, rysunkami, a także filmami, które można odtworzyć za pomocą specjalnej aplikacji.

Niezła książka do przeczytania w dzień bądź dwa, taki zabijacz czasu. Nosi ze sobą ciekawą historię choć dziwi mnie tak wysoka ocena książki która nie ma prawa stać z podobnie ocenianymi ksiązkami które prezentują jakąś głębszą wartość jak reportaże, klasyki literatury. Fajnie się czyta ale to nie jest książka do której się wraca bądź pamięta dłużej niż kilka chwil po przeczytaniu.

Książki na pewno nie można porównywać do literatury pięknej czy wstrząsających reportaży jednak dla fanów wspomnianego Mariana i ciekawych jego historii na pewno będzie to wspaniała przygoda.
Książka jest bardzo ładnie wydana, uzupełniona wieloma zdjęciami oraz grafikami, bardzo przyjemna dla oka oprócz dość małej czcionki na dość dużej stronie. To mi lekko przeszkadzało w czytaniu a oczy szybko się męczyły, jednak to nie to jest najważniejsze w tej książce a opcja wizualna całkowicie to rekompensuje.
Muszę oczywiście wspomnieć o aplikacji dzięki, której mamy dostęp do dodatkowych materiałów dotyczących aktualnie czytanego rozdziału. Wystarczy zeskanować specjalne strony aby uzyskać dostęp do dodatkowych grafik czy filmów.
W pierwszej części trochę irytowało mnie ciągle pojawiające się 'ale o tym później' dlatego ulżyło mi gdy w końcu doszłam do momentu w, którym wszystko powoli zaczęło być wyjaśniane.
Czytając książkę początkowo możemy się przenieść w lata 90. czasy bez telewizji, telefonów i youtube, które spędzaliśmy na zbieraniu tazosów, karteczek czy na trzepaku.
Marian w tej książce nie pisze tylko o swoich początkach na youtube i twórczości ale także o swoim dzieciństwie, pierwszych licealnych miłościach oraz grze na deskach teatru. Nikogo życie nie jest usłane różami a tym przypadku możemy również poczytać o walce z nowotworem, którą wygrał!
Piona dla Mariana za używanie słowa nieżona, pasuje idealnie do mojego niemałża!

Oryginalna, dzięki możliwości uzupełniania treści poprzez skanowanie kodów do aplikacji. Ciekawie napisana, zawiera i konkrety i zabawne anegdotki i opisy i ciekawostki - wszystko, czego fan chciałby się dowiedzieć z książki swojego idola. poza tym to Cyber Marian, najbardziej szczery, sympatyczny znany człowiek jakiego można sobie wymarzyć :)

Serdecznie polecam :)
Przyznaję, Cyber Marian jest jednym z moich ulubionych twórców - toteż książkę czytałam z przyjemnością. I choć książka jest wypełniona zdjęcia, różnymi graficznymi wstawkami, to i tak treść oraz sposób opowiadania historii ma w sobie sporo uroku, humoru i niewątpliwie przybliża postać Cyber Mariana :) Fajnym dodatkiem jest to, że książka jest multimedialna - posiada kody, które po zeskanowaniu dają możliwość zdobycia dodatkowych informacji, zobaczenia filmików, etc. Najlepiej sami się przekonajcie ;)
I mówię to szczerze i nie subiektywnie: dziś tak bardziej 9/10, bo uważam, że to jedna z pozycji, które z pewnością mogą zapewnić miło spędzony czas i dostarczają rozrywki, ale też dają możliwość bliższego poznania twórcy!

Serdecznie polecam :)

Cyber Marian jest jedynym youtuberem, którego miałam ochotę przeczytać książkę i wesprzeć jego twórczość. Marian pisze niezwykle ciekawie i przez całość lekko się płynie. W połączeniu z grafikami książka wypadła naprawdę fajnie i dzięki temu nie jest nudna i na pewno wyróżnia się na tle innych. Także ten...polecam 😊

• Papier
  • Biografie
  • Przeczytane w 2018

Dodaj cytat z książki Dziś tak bardziej