Kup teraz - 14 ofert w cenie od 26.75 zł do 34.97 zł

Chcę być kimś! Czyli jak osiągać cele w czasach, gdy wszyscy dookoła mają wywalone. Część 1

Michał Zawadka Wydawnictwo: Mind&Dream Michał Zawadka Cykl: Chcę być kimś (tom 1) poradniki
Mind&Dream Michał Zawadka
poradnik zawadka życie dla młodzieży
Chcę być kimś (tom 1)
poradniki
poradnik zawadka życie dla młodzieży

Książka napisana jest na bazie doświadczeń autora. Podczas czytania można zrozumieć, że jedyną barierę w osiągnięciu celu stawiamy sobie sami."Chcę być kimś to seria książek, które z pewnością zwiększa poczucie swojej wartości, samooceny i otworzą Cię na nowe.

Przeczytałam jako doradca zawodowy i z czystym sumieniem będę polecać tą pozycję swoim uczniom :)
Więcej słów ode mnie o książce napisałam na swoim instagramie @szkolnydoradcazawodowy

Mam mieszane uczucia co do tej książki. Z jednej strony mamy tu fajną, wartościową treść, a z drugiej strony jest to dzieło napisane topornie. Pan Zawadka pisze o sobie, że jest dobrym mówcą, niestety nie jest zbyt dobrym pisarzem. Zamieszczone opinie osób po warsztatach z panem Michałem wydają mi się być nieadekwatne - przecież to całkiem coś innego. Autor nie ma lekkiego...

Kupiłam dla mojego syna nastolatka i przeczytałam na wdechu 🙂 Świetna ,
bardzo motywująca .Polecam

Ciekawa książka dla młodzieży pokazująca jakie są wartości i w którą stronę iść, aby nie zmarnować swojego życia.

"Chcę być kimś" to książka motywacyjna dedykowana młodzieży. Jednak po jej lekturze stwierdzam, że osoby, nieco starsze niż młodzież również znajdą w niej wiele wskazówek dla siebie.
Książka podzielona jest na cztery rozdziały. Każdy z rozdziałów traktuje o innym elemencie (w książce nazywanymi "aplikacjami"), który ma zmotywować i wskazać drogę do osiągnięcia wyznaczonego...

Książka, pierwsza z cyklu, jest adresowana do nastolatków, którzy chcą być kimś, a nie mieć wywalone. Napisana jest dosyć prostym językiem, zawiera dużo schematów, rysunków i wogóle jest kolorowa.
Ja się skusiłam na kupno tej książki po rozmowie z wydawnictwem na Targach książki w Krakowie. Wprawdzie wyrosłam już z grupy docelowej ;) jednak znalazłam tam pewne wskazówki,...

#251 - Chcę być kimś #1 - Michał Zawadka - Wydawnictwo Mind&Dream

#4/52/2020

Kupiłam tą książkę dla córki, ale postanowiłam także sama ją przeczytać.

256 stron pięknie wydanych, kolorowych i niezwykle wartościowych,

Pierwsza część tej książki poświęcona jest na tematykę - kim jestem. Znalazłam piękne słowa mówiące o tym:
"Dopóki spełniasz czyjeś marzenia,
to życie...

Z czystym sumieniem polecam ją każdemu młodemu człowiekowi, mi otworzyła oczy na wiele spraw i pomogła wkraczać w dorosłe życie :)

Recenzja ,,Chcę być kimś!” – książki dla młodzieży

,,Książki prowokują do myślenia, czasem wylewany jest kubeł zimnej wody na głowę aby ostudzić niewłaściwe myślenie. Momentami forma może denerwować, aby chwilę później uświadomić, że się mylimy i można to naprawić. Nie brakuje anegdot z życia autora, przykładów z życia ludzi sukcesu oraz wywiadów.

Bardzo skuteczne i...

• Poradniki