Monster #8

2016-10-01
2016-10-01
9788365520098
Radosław Bolałek
manga seinen kryminał psychologiczna tragedia tajemnica

Świetny komiks, świetna kreska, historia bardzo ciekawa i dobrze prowadzona. Szkoda, że został tylko 1 tom.

Ta manga przez wszystkie tomy trzyma wysoki poziom. Jestem bardzo ciekawa jak ta historia sie zakonczy.
Przede mna ostatni tom :-)

Przede mna ostatni tom :-)

Podobał mi się wątek pewnego ochroniarza i odkrywane tło całej historii.
Trochę czasem za dużo przypadku w łączeniu różnych ludzi i bohaterów, przez co całość traci na realizmie. No, ale za chwilę finał...

Podobał mi się wątek pewnego ochroniarza i odkrywane tło całej historii.

Trzyma w napięciu, człowiek chce już wiedzieć jak to się skończy, liczę na jakieś kreatywne i zaskakujące zakończenie :D Kreska dalej na wysokim poziomie :)

WSPOMNIENIA ODZYSKANE

To już przedostatni tom „Monstera”. Fabuła zaczyna więc powoli wkraczać w ostatnią fazę, jednak wciąż wiele pozostało do opowiedzenia. Czym zaskoczy nas autor? Co jeszcze czeka na jego bohaterów? I jakie odpowiedzi wreszcie dostaniemy? Pewne jest tylko jedno – zabawa jak zwykle będzie znakomita.

Tenma zjawia się w barze, w którym bywa obecny narzeczony Evy. Nawet groźby wydania go, ani pobicia nie są w stanie zniechęcić go do konfrontacji z mężczyzną. Wie, że jego bezpośrednim przełożonym jest Niemowlę i wie także, że ochronę kobiety zlecił ktoś stojący wyżej w hierarchii. Dlatego też chce poznać nazwiska dwóch pozostałych założycieli organizacji, których nie znał nawet generał Wolf. Czy odpowiedzi go usatysfakcjonują? I co będzie z Evą, na którą wyrok został już wydany?
To jednak zaledwie początek. Początek końca, bo Nina, która pozostała w Pradze, wreszcie odzyskuje wspomnienia. Pojawia się szansa uzyskania odpowiedzi na najważniejsze pytania: co było w Rezydencji Czerwonej Róży i co stało się z Niną i Johanem? To jednak dopiero tylko przeszłość. Zrozumienie jej jest istotne, by odkryć co sprawiło, że Johan stał się potworem, ale równie ważne, a może ważniejsze są pytania o to, co się stanie, gdy prawda wyjdzie na jaw…

Całość recenzji na moim blogu: https://ksiazkarniablog.blogspot.com/2018/03/monster-8-naoki-urasawa.html

WSPOMNIENIA ODZYSKANE

Tenma zjawia się w barze, w którym bywa obecny...

Naoki Urasawa Monster #8 Zobacz więcej