Yotsuba! #2

2018-09-03
2018-09-03
2009-08-01
Anna Piechowiak
komedia manga okruchy życia kotori

Wspaniałe jak każda yotsuba

Wspaniałe jak każda yotsuba

2080

Ciąg dalszy codziennego życia. Nadal zastanawiam się, kim jest Junbo. I, o, gdzie jest Pan sąsiad, ojciec siostrzyczek?

Nie wiem jak mam to ocenić. Pewnie w zależności kto sięgnął po tę mangę oceny będą z goła różne. Taka trochę rozrywka niskich lotów, ale czasem może coś takiego też jest potrzebne. Coś w stylu "takie durnowate, że aż śmieszne", bo walorów jakichkolwiek to tu zdecydowanie brak. Kreska jest ładna to fakt. Chciałam tą serią wciągnąć w świat mangi moją 11-latkę, ale teraz to się zastanawiam czy to dobry pomysł.. Znam mangi nie od dzisiaj i wiem, że potrafią mieć specyficzny humor albo pokazywać trochę za dużo, język też nierzadko jest niewybredny. Myślałam, że Yotsuba to bezpieczna opcja, ale jednak mało wartościowa. Dam jednak szansę kolejnej części ze względu na sentyment do komiksów czytanych "od końca";)

Niezwykle urocza, zabawna i swietna manga.
Przy lekturze bawie sie rewelacyjnie, a umiech nie schodzi mi z ust.

Niezwykle urocza, zabawna i swietna manga.
Przy lekturze bawie sie rewelacyjnie, a umiech nie schodzi mi z ust.

Spokój i humor

Bardzo pozytywna historia, prosta, ale dająca chwilę wytchnienia w życiu pełnym pośpiechu. I śmiałem się w kilku momentach, a nieczęsto się to dzieje w trakcie czytania.

Spokój i humor

Dla poprawy humoru przeczytałam drugi tom mangi o zwariowanej pięciolatce. Ubawiłam się czytając o polowaniu na żabę i "przystrojeniu" tatusia.
Warto czasami sięgnąć po coś innego.

Warto czasami sięgnąć po coś innego.

2084

Kolejna porcja zabawnych anegdotek z życia małej uroczej i meeega energicznej dziewczynki ;) Dobry humorek po lekturze gwarantowany! Wszystkie historyjki były zabawne, ale najbardziej rozbawił mnie rozdział z żaba i te ich krzyki jak każda bała sie czegos innego aczkolwiek bylo to tak bardzo ze soba powiazane xD

Polecam drugi tom mangowej serii o uroczej dziewczynce Yotsubie.

Polecam drugi tom mangowej serii o uroczej dziewczynce Yotsubie.

Jak dla mnie najzabawniejsza manga :)

Jak dla mnie najzabawniejsza manga :)

Podobnie zabawna i podnosząca na duchy lektura co poprzedni tomik. Może tylko niektóre "skecze" były słabsze od innych ale... chyba się po prostu czepiam.

• Manga
  • Mangi