Miłosna Alchemia

Ridero IT Publishing
2016-08-31
2016-08-31
Miłość Alchemia Szkoła Liceum Kazirodztwo

Śliczna książka, łapie za serce, polecam!

Śliczna książka, łapie za serce, polecam!

Zakochałam się w Benie <3 <3 <3

Zakochałam się w Benie <3 <3 <3

Jestem fanem kryminałów, jednak ostatnio nieco mi zbrzydły i przypadkiem natknąłem się na tą książkę u znajomej. Zaciekawił mnie nietypowy projekt okładki; zapytałem co to za twór, koleżanka natomiast postanowiła mi ją pożyczyć, żebym sam się przekonał. Z początku, po przeczytaniu opisu, podchodziłem do "MA" sceptycznie, jednak postanowiłem dać autorowi szansę. Kryminał to na pewno nie jest, mimo to, podobała mi się ta książka. Bohaterowie są napisani całkiem sensownie, akcja miejscami nie pozwala oderwać wzroku od tekstu, a warsztat autora jest niezły. Więc mimo, że trafiło mi się "romansidło", to jestem całkiem pozytywnie zaskoczony

Urzekła mnie ta książka. Postacie są wielobarwne; razem z nimi przeżywałam ich wzloty i upadki. Słodko-gorzka opowieść o zagubieniu wśród rzeczywistości, której czasami nie potrafimy zrozumieć. Jak na debiut autora, ta pozycja jest godna polecenia.

Jestem ogromną fanką tego typu historii, a powieść Puchalskiego zajmuje honorowe miejsce na moim piedestale romansów.

Czytając tę powieść, byłam oczarowana sposobem, w jaki autor formułował myśli i tworzył opisy. No i ci bohaterowie <3

Niesamowita książka.
Czytałam ją z zapartym tchem, nie mogąc oderwać wzroku od liter, tworzących tak piękną i wzruszającą historię.
Na pewno kupię kolejną książkę autora.

Niesamowita książka.
Na pewno kupię kolejną książkę autora.

Całkiem niezła książka.

Całkiem niezła książka.

Ta książka całkowicie mnie urzekła!

Ta książka całkowicie mnie urzekła!

Styl bardzo przypomina pióro Murakamiego, więc jeśli ktoś lubi Japończyka, to ta książka przypadnie Wam do gustu

• KOZ
  • Incest