Jak stać się silnym i sprawnym

Stanisław Zakrzewski Wydawnictwo: Sport i Turystyka sport
Sport i Turystyka
kulturystyka
Sport i Turystyka
sport
kulturystyka

Dla wielu niegdysiejszych ćwiczących była to "biblia" treningu i w ogóle wiedzy o zdrowym podejściu do ćwiczeń fizycznych. Dla mnie również. Była i pozostała nią do dziś.

Przeczytałem z ciekawości kurzącą się od lat na półce pozycję w ramach ciekawostki i tak też należy tę książkę traktować (gdyby ktoś jeszcze jakimś cudem wszedł w jej posiadanie). Jak można się domyślić przez pół wieku od jej wydania zmieniła się masa rzeczy w kwestii treningu. Mimo tego można tu znaleźć kilka zdroworozsądkowych reguł, które nadal są aktualne. Plus także...

Dodaj cytat z książki Jak stać się silnym i sprawnym