Dyskusje o książce Zupa z granatów

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Słodko-gorzki smak książek
"Za dzieciaka": Śmieszne, makaron rośnie! i Książka kucharska Kubusia Puchatka. Potem Musaka pod Akropolem. Kuchnia grecka, Porto, sardynka i fado. Kuchnia portugalska
3 lata temu
Sezon owocowy. 12 książek z dużą zawartością owoców
Nawiasem mówiąc pomidory to wciąż dla mnie warzywa, choć wiem, że zgodnie z zasadami botaniki to owoce :) Różo, przecież nie ma żadnej reguły, która by wykluczała bycie jednocześnie i warzywem, i owocem! Warzywo to określenie z dziedziny kulinariów, ewentualnie uprawy, natomiast owoc to kategoria botaniczna i jedno spokojnie może być drugim, jeśli tylko spełnia warunki...
4 lata temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (KWIECIEŃ 2019)
Wymienię/Sprzedam: (większość w przedziale cenowym 10-15zł)  Przyjaciółka z młodości  Taniec szczęśliwych cieni  Wyścig śmierci  Monument 14. Odcięci od świata  Ocaliła mnie łza  W cieniu Pałacu Zimowego
4 lata temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (MARZEC 2019)
Sprzedam  Amerykańscy bogowie Amerykańscy bogowie  Sąd Wojenny Sąd Wojenny  Koniec świata w Breslau Koniec świata w Breslau  Żółte ptaki
5 lata temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (LUTY 2019)
 Pieśń Maorysów  Krzyk Maorysów  Córka kupca  Kupiecka baronowa  Uległa i posłuszna  Jak zostać księżną  Kochanek  Zbudź się, kochanie  W objęciach diabła
5 lata temu
7 lata temu