Podróż na Capri

literatura piękna
Agata Kowalczyk
miłość uczucia podróż

Na półkach: , , , , ,

Daisy Keane wraz z detektywem Harry Montaną muszą zdemaskować zabójcę multimilionera Boba Hardwicka. Otrzymują listę sześciu podejrzanych: byłą żonę milionera, byłą kochankę, byłą ukochaną, byłego przyjaciela, byłego wspólnika i byłego naukowca. Każdy bohater posiada własną przeszłość, inną osobowość i każdy z różnych powodów mógł zabić Hardwicka. Aż do samego końca nie...

Niestety ta książka mnie rozczarowała :( Na początku zapowiadała się obiecująco, w połowie już wiedziałam kto był zabójcą. Główni bohaterowie nie są rozbudowani, nie wiadomo dlaczego zakochali się w sobie po kilku marny dialogach. Sam pomysł na książkę był ciekawy, niestety jego realizacja zawiodła.

Książka lekka łatwo się ja czyta :) Jest w niej troszkę tajemnicy i oczywiście romansu.

Aż do samego końca nie...

Fajnie się czyta, lekki "kryminał" :)

Ciekawie opowiedziana historia na tle pięknych miejsc. Wróciły wspomnienia z Capri.

Muszę przyznać, że była to książka, która najbardziej mi się podobała tej pisarki. W stylu bardziej kryminału niż romansu.

opis ksiazki zacheca do jej przeczytania,spodziewamy sie histori trzymajacej w napieciu zwlaszcza ze autorka przedstawiana jest jakojedna z najslawniejszych autorek trzymajacych w napieciu,dramatycznych powiesci. Jej ksiazki znajduja sie na liscie bestsellerow. Sprawdzilam opinie innych jej ksiazek i jesli chodzi o polskich czytelnikow to nie sa zbyt zachwyceni piorem...

• Elizabeth Adler
  • 2012