Islam i mit konfrontacji

Okładka książki Islam i mit konfrontacji
Halliday Fred Wydawnictwo: Wydawnictwo Akademickie Dialog powieść historyczna
powieść historyczna
Islam and the Myth of Confrontation. Religion and Politics in the Middle East
Wydawnictwo Akademickie Dialog
2002-01-01
2002-01-01

więcej Więcej

To książka napisana językiem naukowym. Zdarzało mi się, że mnie nużyła, więc czytałam ją długo, jakby mimochodem obok innych książek. Podobał mi się jednak już w założeniu sprzeciw wobec idei zderzenia cywilizacji i demonizowania islamu.
Na 256 stronach opatrzonych przypisami i indeksem Fred Halliday, profesor stosunków międzynarodowych w London School of Economics ...

• Historia
  • Indie
  • Islam
  • Studia
  • Literatura faktu
  • Non-fiction

Dodaj cytat z książki Islam i mit konfrontacji