Białe wino

Andre Domine Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk kulinaria, przepisy kulinarne
Weißwein
Krzysztof Żak
Firma Księgarska Olesiejuk
wino alkohol kuchnia kulinaria poradnik
Weißwein
kulinaria, przepisy kulinarne
Krzysztof Żak
wino alkohol kuchnia kulinaria poradnik

Czytałem wydanie z 2011 roku. Miało format kwadratowy, twardą okładkę, śliskie kartki z kolorowymi zdjęciami – bardzo estetyczne wykonanie. Podobnie jak "Jakie wino masz w kieliszku? Rozpoznawanie i degustowanie win", autor Chris Losh, opracowane przez to samo wydawnictwo, moja opinia...

Bardzo fajna książeczka , podręczna , dla osoby , która dopiero zaczyna swoją fascynację winem . Opisane najważniejsze rzeczy , odmiany , kraje produkujące wina. Dodatkowym plusem jest słowniczek , jak opisać wino w różnych językach.

• Mam w domu
  • Wydanie kieszonkowe

Dodaj cytat z książki Białe wino