Żyd w zielonym kapeluszu

Okładka książki Żyd w zielonym kapeluszu
Jerzy Daniel Wydawnictwo: Scriptum historia
historia
Scriptum
1996-01-01
1996-01-01
żydzi polscy pogrom

Okładka książki Kielce na dawnej pocztówce Jerzy Daniel, Krzysztof Marchel
Ocena 0,0
Kielce na dawn... Jerzy Daniel, Krzys...

Dokładna relacja tego co zdarzyło się w Kielcach 4 lipca 1946. Czyta się dość szybko, pozycja zawiera liczne zdjęcia dokumentujące zbrodnie.

Dodaj cytat z książki Żyd w zielonym kapeluszu

Ciekawostki historyczne