U źródeł rozwoju dziecka. O wspomaganiu rozwoju prawidłowego i zakłóconego

Okładka książki U źródeł rozwoju dziecka. O wspomaganiu rozwoju prawidłowego i zakłóconego
Hanna Olechnowicz Wydawnictwo: Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne
1988-01-01
1988-01-01
8302072093

Okładka książki Dziecko z autyzmem. Wyzwalanie potencjału rozwojowego + CD Hanna Olechnowicz, Robert Wiktorowicz
Ocena 7,3
Dziecko z auty... Hanna Olechnowicz, ...
Okładka książki Zapisane w ciele. Związek ciało psychika u dzieci i rodziców Hanna Olechnowicz, Katarzyna Schier, Marina Zalewska
Ocena 7,7
Zapisane w cie... Hanna Olechnowicz, ...