Reguła

Psychoskok
Reguła literatura piękna filozofia Leszek Mieszczak
literatura piękna
Reguła literatura piękna filozofia Leszek Mieszczak

W ubiegłym miesiącu miałam przyjemność przeczytać piękną i niezwykle wartościową książkę "Noc jest dniem" autorstwa Leszka Mieszczaka. Powieść ta wyzwoliła we mnie ogrom emocji, doprowadziła mnie do łez, wprowadziła w zadumę, wpłynęła na przewartościowanie życia, a także niesamowicie mnie zaskoczyła. Nadmieniłam wówczas, że na pewno sięgnę po inne publikacje autora, bowiem...

Jestem autorem, więc moja opinia niczego nie wniesie.

Dodaj cytat z książki Reguła