Zerowa Maria i puste pudełko: tom 3

Okładka książki Zerowa Maria i puste pudełko: tom 3
Eiji Mikage Wydawnictwo: Waneko Seria: Zerowa Maria i puste pudełko fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
Zerowa Maria i puste pudełko
Utsuro no hako tozero no Maria
Waneko
2016-06-01
2016-06-01
Katarzyna Podlipska
podróże w czasie Japonia

Głównym problemem Detronizacji (tom 3-4) jest Kazuki. Postać ta nie nadaje się na narratora podczas rozgrywki pełnej intryg i manipulacji. Jest za bardzo łatwowierny i wielu rzeczy nie dostrzega, przez co mordercza gra nie odkrywa całego swojego potencjału. A reszta postaci jest wystarczająco barwna by w innej perspektywie powstało z tego coś naprawdę ciekawego.

"Gra dla...

No Detronizacja wymiata <3

Z każdą częścią historia staje się coraz lepsza.

Jak na razie najlepszy tom, a sama gra cholernie wciąga.

Na półkach: , , , ,

Zacznę od końca. W sensie dosłownym. Zakończenie było świetne. Właśnie tego spodziewałem się po autorze. Dzięki takiemu zabiegowi jakiego użył, przedłużył trochę serię lub po prostu nie pogrubił trzeciego tomu. Mimo wszystko jestem zadowolony. Z cierpliwością poczekam na czwarty tom. Jestem ciekaw czym będzie chciał mnie zaskoczyć Eiji.
Tom trzeci trzymał poziom...

• Light Novel
  • Light novel