Zerowa Maria i puste pudełko: tom 4

Eiji Mikage Wydawnictwo: Waneko Seria: Zerowa Maria i puste pudełko fantastyka, fantasy, science fiction
Utsuro no hako tozero no Maria
Katarzyna Podlipska
Waneko
Utsuro no hako tozero no Maria
fantastyka, fantasy, science fiction
Katarzyna Podlipska
Zerowa Maria i puste pudełko

Głównym problemem Detronizacji (tom 3-4) jest Kazuki. Postać ta nie nadaje się na narratora podczas rozgrywki pełnej intryg i manipulacji. Jest za bardzo łatwowierny i wielu rzeczy nie dostrzega, przez co mordercza gra nie odkrywa całego swojego potencjału. A reszta postaci jest wystarczająco barwna by w innej perspektywie powstało z tego coś naprawdę ciekawego.

"Gra dla...

Solidnie, ale trochę gorzej od poprzedniej części. Na szczęście wątek Detronizacji mamy już za sobą, czas na nowe pudełko.

Na półkach: , , , ,

Zerowa Maria i Puste Pudełko to jedna z moich ulubionych Light Novel. Ale dlaczego tak jest? Zżyłem się z bohaterami? Fabuła była wciągająca? Sposób narracji był pociągający? Nie przeczę, że na wszystkie te pytania odpowiedziałbym twierdząco. Jednak która z uroków tej książki o wszystkim przeważyła? Możliwe, że nie jestem w tym jedyny i moja odpowiedź będzie pospolita,...

Jak na razie ten tom trzymał według mnie poziom trzeciego. Czekam na kolejne i mam nadzieję, że będą jeszcze lepsze :D

Dyskusje

• Light Novel