Kup teraz - 13 ofert w cenie od 13.90 zł do 39.90 zł

Kotlet na wynos, czyli autostopem za równik

Mateusz Kotlarski Wydawnictwo: Bezdroża literatura podróżnicza
Bezdroża
Równik autostop podróż
literatura podróżnicza
Równik autostop podróż

Moim zdaniem najlepsza książka podróżnicza jaką czytałam! Wciągająca, ciekawa i realistyczna. Na tyle mi się spodobała, że postanowiłam napisać opinie bo emocje wciąż mnie roznoszą po tej lekturze. Na pewno wrócę do tej książki w przyszłości żeby jeszcze raz przeżyć te przygody razem z Kotletem.

Fajna, lekka i przyjemna opowieść o niesamowitej podróży jednego człowieka prawie na koniec świata. Polubiłam Kotleta za to, że jest taki przeciętny w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Zwykły chłopak, człowiek spotykany na co dzień w sklepie czy pracy, rzuca wszystko i wyjeżdża. Przecież każdy by tak chciał! Jego opis przygody jest zachęcający i interesujący, jakbyś siedział...

bardzo słaba pozycja, dużo pisania o niczym, o pęcherzach na stopach, wyjątkowo kiepski rozdział o Chinach, widać, że autor nie przygotował się do wizyty w tym kraju. Tak dużo subiektywnych opinii, że rozmija się to z rzeczywistością. Próbowałem czytać ze względu na zestaw krajów, ale naprawdę, cokolwiek innego wybierzecie, będzie lepiej napisane, a na pewno więcej się...

Bardzo ciekawa, wciągająca książka, napisana prostym i przystępnym językiem. Autor podróżuje autostopem przez Azję. Cóż, jedna z wielu takich samych opowieści. A jednak inna, bowiem umiejętność zaciekawienia czytelnika nie jest rzeczą prostą, szczególnie gdy czyta którąś już książkę podróżniczą i co istotne o tym samym zakątku ziemi. Po przeczytaniu tej pozycja żałowałem,...

Fascynująca podróż, często na granicy zdrowego rozsądku, bogato udokumentowana fotograficznie i z przesłaniem. Ja dałem się porwać.

Rewelacyjne opisy i zdjęcia. Książkę czyta się jednym tchem. Opis przygód i krajów jest tak realny, że czytelnik przenosi się w dane miejsce razem z autorem. Czuje zapachy streetfoodu, powszechny gwar i czuje jakby patrzył na to wszystko właśnie w tej chwili.

Myślę, że ta książka jest inna od reszty książek podróżniczych, ponieważ autor (Kotlet) oprócz relacji...

Opinia na moim blogu. Zapraszam. http://idayvuelta-jula.blogspot.com/2017/03/zapach-pergaminu-17-sodko-ostry-kotlet.html

Swietnie sie czyta, napusana lekko, przyjemnie, bez zbednego "filozofowania". Mateusz Kotlarski przezyl przygode jakiej mu zazdroszcze, dzieki ksiazce moge choc troche sie czuc jakbym byla w tych miejscach. Minusem ksiazki jest wydanie na papierze kredowym, przez co jest ciezka i niepraktyczna w podrozy.

Moja jedyna uwaga co do książki to może czasami zbyt długie opisy i czasem błędy stylistyczne :) Sama treść i historia bardzo inspirująca

Genialna książka
Rewelacyjna ze względu na odbyta przez autora podroż, ale również sposób w jaki ją napisał jest rewelacyjny.
Czytanie wspomnień autora z podroży sprawiło mi niesamowita przyjemność, dało tez dużo radości i zbliżyło mnie do dalekiego świata z pozycji domowego zacisza.
Zdecydowanie polecam.

• Podróżnicze