The Strongest Steel

Okładka książki The Strongest Steel Scarlett Cole
Okładka książki The Strongest Steel
Scarlett Cole Wydawnictwo: St. Martin's Griffin Cykl: Second Circle Tattoos (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Second Circle Tattoos (tom 1)
The Strongest Steel
St. Martin's Griffin
2016-01-05
2016-01-05

Trudno o zaufanie, kiedy najbliżsi Cię zawodzą, a Ty żeby żyć (i to w dosłownym znaczeniu) musisz uciekać. Trudno nie być samotnym, kiedy trzeba być zawsze gotowym do ucieczki.

Co sprawiło, że Harper została?
Co sprawiło, że zaufała?
Przecież... kiedyś też ufała i niemal kosztowało ją to życie.

Jednak mimo zła, które nas spotkało, na naszej drodze pojawiają się osoby, którym na nas zależy. Nie, wcale nie bezinteresownie. Chociaż powód może być dla kogoś błahy i możemy w niego nie wierzyć - lubią nas, cenią nas, uwielbiają spędzać czas z nami i pomimo że znają nas na tyle, ile im pozwoliliśmy, akceptują to i nie wychodzą poza granicę, którą sami postawiliśmy.

Trent nie ma problemów z nawiązywaniem kontaktów z ludźmi, ale doskonale wie, że życie potrafi dać w kość. Historia Harper, a raczej jej skutki... nie potrafi pozostać obojętny. Pomaga jej na tyle, ile jest w stanie zaproponować.

Co sprawiło, że Harper została?
Co sprawiło, że zaufała?
Przecież... kiedyś też ufała i niemal kosztowało ją to życie.

Jednak mimo zła, które nas spotkało, na naszej drodze pojawiają się osoby,...

Trent Andrews jest właścicielem studia tatuażu, przypadkiem widzi na ulicy piękna dziewczynę, która go zachwyca i nie może o niej zapomnieć. Pewnego dnia ta dziewczyna staje w jego studiu t i prosi o zrobienie sobie tatuażu na plecach, by zasłonić blizny. Co takiego się stało, że Harper Connelly ma na sobie takie znamiona i jaką bolesną tajemnice skrywa, o której chce zapomnieć poprzez tatuaż.

O szlag, jaka to była cudowna historia. Oczarowała mnie już od pierwszych stron. Nie ma tutaj nic wymuszonego, wszystko dzieje się w swoim tempie. Budowanie zaufania oraz relacji uczuciowej sprawia, że człowiek poprostu płynie przez książkę. Pomimo bolesnej przeszłości dziewczyna otwiera się na nowo poznanych ludzi, by móc odzyskać namiastkę dawnej siebie. Relacja Harper i Trenta zachwyca swym pięknem, ale przede wszystkim zaufaniem, które będzie wystawione na próbę oraz wspieraniem się nawzajem. Niestety świat szykuje kolejny cios dla Harper, jej przeszłość powraca.
Czy dziewczyna poradzi sobie z przeszłością?
I mamy tutaj przystojniaków z tatuażami, do których mam słabość 😍😍

Słodka historia o Harper, która skrzywdzona została przez najbliższe jej osoby i nadal radzić musi sobie z konsekwencjami ich czynów, oraz Trencie.

Przyjemne czytadło:)

Przyjemne czytadło:)

Przeciętniak.
Książka nie jest tragiczna, ale nie ma w niej też nic nadzwyczaj ciekawego. Doczytałam ją trochę na siłę i nie mam ochoty sięgać po kolejne części.
Wydawało mi się, że historia może być całkiem ciekawa ze względu na przeszłość dziewczyny, jej traumę, jej problemy, ale nie wzbudziła we mnie kompletnie żadnych emocji.

Przeciętniak.

Jedna z lepszych pozycji young adult. Schematyczna ale w jakiś przedziwny sposób wyjątkowa.

Lektura dla młodych czytelniczek bo jest miłość, seksowny chłopak i dziewczyna z problemami. Nie jest to bardzo oryginalna story sporo już było np w Greyu ale czyta się szybko., prosty język i sprawnie skonstruowana opowieść.Książka na 1-2 wieczory. Dla relaksu ok. Na przeżycie literackie nie należy się nastawiać.

Kurczę 🤪 Nawet mi się podobała .

Kurczę 🤪 Nawet mi się podobała .

Jestem świeżo po przeczytaniu. Przepiękna historia pod koniec płakał jak dziecko.

Fabuła ciekawa, fajne dialogi. Jednak nie rozumiem co niektórzy pisarze mają na celu godząc się na prymitywną okładkę z półnagim facetem, a jest tego coraz więcej.

• Romans