Pan O.

Lauren Blakely Wydawnictwo: Editio Cykl: Big Rock (tom 2) Seria: Editio Red literatura obyczajowa, romans
Mister O
Big Rock (tom 2)
literatura obyczajowa, romans
Wojciech Białas
Editio Red

Przyznam szczerze że jak dla mnie średnio. Trochę się nudziłam ale przyznam że to ekstremalnie lekka lektura !

Nick Hammer jest utalentowanym rysownikiem, twórcą kreskówki o przygodach Pana Orgazma. Dzięki połączeniu swojej pasji do rysowania z pracą osiągnął sukces, sławę i pieniądze. Jednym z jego celów w życiu jest uszczęśliwianie kobiet, więc kiedy piękna, rudowłosa iluzjonistka o imieniu Haper prosi go o przysługę nie może jej odmówić. Harper zupełnie nie radzi sobie z...

Podobnie jak w pierwszym tomie, historia pisana jest w pozycji faceta. Poznajemy bliżej Nicka, najlepszego przyjaciela Spencera z tomu 1 oraz Harper, siostrę Spencera.
Historia utrzymana jest w podobnym tonie, zaczyna się lekko, dla zabawy, a kończy na wyznaniu miłości i ślubie w kilka miesięcy.
Nie jest to nic głębokiego, nie mamy rozwoju, przemiany bohaterów. Ot lekka...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Polecam :) wciągająca :)

Fajna. Chociaż bylo w niej mniej humoru niż w Panu Wyposażonym. Ale smialo mozna polecac :)

Na półkach: , , , ,

Przyszła pora na kolejną powieść autorstwa Lauren Blakely. Po Panu Wyposażonym przyszła pora na jego przyjaciela – Pana O. A co się stanie, gdy Pan O zapragnie siostry Pana Wyposażonego?

Historię Nicka i Harper czyta się szybko, bo to taka książka na jeden wieczór z kieliszkiem czerwonego wina lub kubkiem gorącej herbaty, która sprawi, że temperatura w pomieszczeniu...

Zarówno Nicka, jak i Harper spotykamy w pierwszej części cyklu “Big Rock”, czyli powieści “Pan Wyposażony”. Są tam postaciami pobocznymi, natomiast tutaj oddano im scenę. Jak to wyszło? Powiem szczerze - powieść jest na tym samym poziomie, co pierwsza część.
Nick jest bogatym mężczyzną, który ma powodzenie u kobiet. Przy Harper zachowuje się nieco inaczej, wydaje się, że...

Lekka książka. Fajna fabuła.

Recenzję znajdziecie na instagramie @katherine_the_bookworm

Tą pozycję również moge polecić. To kolejna fajna lekka historia z poczuciem humoru :) Dowodzi, mówi o przyjaźni między kobietą a mężczyzną, która na dłuższą metę po 20 roku życia nie może skończyć się inaczej niż miłością :)

Dyskusje

• 2018
  • Przeczytane 2018
  • E-book
  • Ebook
  • 2018
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Pan O.