Mroczny tunel

Okładka książki Mroczny tunel Iris Johansen
Okładka książki Mroczny tunel
Iris Johansen Wydawnictwo: Lucky Cykl: Eve Duncan (tom 5) Seria: Miłość i Sensacja kryminał, sensacja, thriller
Eve Duncan (tom 5)
Miłość i Sensacja
The Dark Tunnel
Lucky
2005-01-01
2005-01-01
Xenia Wiśniewska
ofiara szkielet masakra

No no... muszę przyznać, że po raz kolejny świetnie się bawiłam.
Co prawda, przeskoczyłam od części pierwszej od razu do tej, no ale co poradzę że nie znalazłam pozostałych części serii.
Bardzo ciekawa fabuła, trzymająca w napięciu. Do tego, wyraziste i fajnie skonstruowane postaci.
Wątek prywatny Eve Duncan też mnie usatysfakcjonował...
Czegóż chcieć więcej??? No, oczywiście, poza kolejnym tomem...

No no... muszę przyznać, że po raz kolejny świetnie się bawiłam.
Wątek prywatny Eve Duncan też mnie usatysfakcjonował...
Czegóż chcieć więcej??? No,...

Czytadło. Prawie same dialogi. Ujdzie.

Czytadło. Prawie same dialogi. Ujdzie.

Zajebista! Tylko tak mogę wyrazić jaka jest ta książka. A do tego ten Trevor.... ummmm niezły charakterek, który dla mnie jest boski :)

Na początku książka porusza ciekawość, potem staje się odrobinę monotonna. Ogólnie przeciętna.

Ech, ja to mam szczęście do czytania książek z serii i to nie od początku. No cóż... A co do książki, to lubię powieści tej autorki, ma fajny sposób pisania, ciekawe historie, super dialogi i akcja trzymająca w napięciu. ;) Tylko szkoda, że zawsze wtrąci jakieś zdolności ponadnaturalne... Ciekawy pomysł, taki trochę nietypowy seryjny morderca. ;)

Wciągnęła mnie akcja tej książki, prawie że biegłam po drugą część do biblioteki :)

WYŚMIENITA. Kryminał z wątkiem miłosnym. W sam raz w moim guście.

WYŚMIENITA. Kryminał z wątkiem miłosnym. W sam raz w moim guście.

Dobra ksiazka wciaga od 1 strony.Janie to kopia kobiety zyjacej w innej epoce.Eve ktora stworzyla jej dom ma dosc ciekawy zawod gdyz robi rekonstrukcje twarzy osob ktore zostaly zamordowane.Kim jest psychopata ktory dreczy Janie dowiecie sie czytajac Mroczny tunel.Koniec mnie zaskoczyl.Dodam jeszcze ze ksiazke czyta sie bardzo szybko przez akcje ktora jest stopniowana.

Książkę bardzo szybko się czyta . Historia jest wciągająca "Czy on znajdzie ją czy uda jej się złapać jego w pułapkę " . Tak można podsumować całą treść książki . Jednak przeplatanie snów i jawy też dodaje pewnego klimatu tej książce pozwalając na jeszcze lepsze poznanie bohaterów i zapoznanie się z ich motywacjami. Wydaje się też że od razu nie założyłam że cała historia może skończyć się dobrze wraz z Jane, Eve i Joe oczekiwałam na rozwinięcie sytuacji, a Trevor wciąż mnie zaskakiwał swoim zachowaniem . Jednak zdziwiłam się że tak szybko porzucił Jane może rzeczywiście poczuł że może na nią poczekać , a ona nawet nie będzie zdawała sobie z tego nawet sprawy .

• Thriller/sensacja/kryminał
  • Kryminały