Narracja: koncepcje i badania psychologiczne

Okładka książki Narracja: koncepcje i badania psychologiczne
Anna CierpkaElżbieta Dryll Wydawnictwo: Wydawnictwo Instytutu Psychologii PAN nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Wydawnictwo Instytutu Psychologii PAN
2004-01-01
2004-01-01
psychologia psychologia narracyjna narracja narracje psychologia narracji badania jakościowe badania narracyjne
Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Psychologia narracyjna. Tożsamość, dialogowość, pogranicza Anna Cierpka, Elżbieta Dryll
Ocena 6,0
Psychologia na... Anna Cierpka, Elżbi...