Chris Taylor Wydawnictwo: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne
Psychoterapia psychoterapia poznawczo- behawioralna
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Psychoterapia psychoterapia poznawczo- behawioralna

KONKURS! 5-19.04.2017. Na moim blogu Notatnik Terapeuty (www.karolinaplichta.pl) można wygrać tę książkę. :)

To nieprawda, że dziecku wystarczą kochający rodzice i mogłoby właściwie mieszkać w stodole i spać na sianie (i nie mam tutaj na myśli wspaniałych wakacji u dziadków na wsi). Otoczenie, w jakim żyjemy wyraża nasz stosunek do drugiego człowieka i do nas samych. Jeśli...

• Jak najszybciej
  • Przywiązanie
  • 52 książki 2020
  • W kolejce do przeczytania
  • 2016
  • Praca

Chris Taylor ZABURZENIA PRZYWIĄZANIA U DZIECI I MŁODZIEŻY. Poradnik dla terapeutów, opiekunów i pedagogów Zobacz więcej