Zosia z ulicy Kociej. W podróży

Okładka książki Zosia z ulicy Kociej. W podróży Agnieszka Tyszka
Okładka książki Zosia z ulicy Kociej. W podróży
Agnieszka Tyszka Wydawnictwo: Nasza Księgarnia Cykl: Zosia z ulicy Kociej (tom 8) literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
Zosia z ulicy Kociej (tom 8)
Nasza Księgarnia
2016-01-01
2016-01-01
literatura polska Agata Raczyńska

Ósma z serii książek o rezolutniej Zosi, która mieszak przy ulicy Kociej 5 i uwielbia przesiadywać na swoim ulubionym drzewie w ogrodzie. Tym razem Zosia zabiera nas w podróż! I to nie byle jaką, bo aż do Grecji! Jak już sami wiecie przygodom nie będzie końca! Z wesołą rodziną Wierzbowskich nie będziecie się nudzić. To przezabawna historia, która daje wiele radości i uśmiechu w trakcie czytania.

Ósma już książka o przygodach Zosi. Jak zwykle nie brakuje humoru i zabawnych tekstów. Zosia to bohaterka, która na pewno przypadła do gustu wielu młodym czytelnikom. Ciekawa i na pewno zachęci do sięgnięcia po następne książki z serii! Polecam gorąco!

To już 8 część przygód Zosi. Zbliżają się wakacje i zgodnie z tym co podpowiada nam tytuł, czeka nas podróż. I to nie byle jaka. W planach… prawdziwa słoneczna Grecja. A jakie przygody na nich czekają o tym dowiecie się po przeczytaniu tej pełnej ciepła opowiastki.

Jedna z moich ulubionych pozycji z całej serii, tym razem Zosia zabiera nas ze sobą na wakacje. Kolejna wspaniała opowieść która nie pozwoli nam się nudzić przez nawet jedną sekundę. Wspaniałe ilustrację i duża dawka humoru!! Polecam z całego serca !!! Pozdrawiam

Kolejne perypetie Zosi i jej bliskich. Tym razem rodzina z Kociej 5 rusza na wakacje. Jakie przygody ich czekają? :)

Historia pełna jest zaskakujących przygód. Książka napisana w sposób, który nie pozwala czytelnikowi oderwać się na dłużej.

Cudowna pozycja, której nie może zabraknąć na półkach waszych dzieci.

Cudowna pozycja, której nie może zabraknąć na półkach waszych dzieci.

Zosia wyrusza w podróż a ja mówię wam, że warto ruszyć wraz z nią. Będzie jak zwykle przezabawnie!

Ciekawa , fajne ilustracje i dużo humoru . Bardzo polecam!

Ciekawa , fajne ilustracje i dużo humoru . Bardzo polecam!

To najlepsza czesc tej serii!!!

To najlepsza czesc tej serii!!!

• Agnieszka Tyszka
  • Zosia z ulicy Kociej