Dziennik cwaniaczka. Stara bieda

Nominacja w plebiscycie 2016
Jeff Kinney Wydawnictwo: Nasza Księgarnia Cykl: Dziennik cwaniaczka (tom 10) literatura dziecięca
Diary of a Wimpy Kid. The Old School
Nasza Księgarnia
Diary of a Wimpy Kid. The Old School
Nasza Księgarnia
Dziennik cwaniaczka (tom 10)
literatura dziecięca
Inne

Oceniam to jako najgorszą z tej serii. Co nie zmienia faktu, że jest bardzo dobra!

Najlepsza część.

Co u Grega? Po staremu! Książka to typowa część serii, przeze mnie uważana za najlepszą.

10 część przygód naszego ulubionego Grega, po raz kolejny super ilustrację które umilają nam czytanie wspaniałych opowieści naszego cwaniaczka, tym razem do domu wprowadza się dziadek naszego głównego bohatera. Duża dawka humoru gwarantowana !!!!!!!

Świetna książka, dobra rozrywka. Polecam nie tylko chłopcom całą serię "Dziennik Cwaniaczka", Tekst poprzeplatany ilustracjami tak jak w komiksie co sprawia, że książkę czyta się jednym tchem!

Chyba każde starsze pokolenie twierdzi że zyli w lepszych czasach. Greg musi wysłuchiwać tego cały czas gdy do jego domu wprowadza się dziadek, na domiar złego korzysta z jego komputera serwując po portalach randkowych. Bycie nastolatkiem nie jest łatwe. Dziennik cwaniaczka po raz kolejny zapewni nam sporą dawke poczucia humoru. Śmieszne ilustracje i zabawne sytuacje...

Wciągająca, zabawna, z super ilustracjami-polecam!!!

Czy słyszeliście od rodziców lub dziadków, że w ich czasach młodość wyglądała zupełnie inaczej? Greg słyszał to nieraz. Do czego to doprowadza i jak się od tego uwolnić? Przeczytajcie! Pełna humoru, napisana w formie dziennika, zilustrowana komiksowymi rysunkami książka o przygodach nastolatka Grega.

10 już tom Dziennika Cwaniaczka, a dalej się nie nudzi, bo to wcale nie stara bieda a za każdym razem nowe przygody!

Pełna niebanalnych i ciekawych historii , które przy języku użytym przez Jeff'a Kinleya , rozśmieszają czytelnika do łez .

• Chcę w prezencie
  • Dla dzieci