Kup teraz - 10 ofert w cenie od 19.99 zł do 26.97 zł

Tańczę na lodzie

Rachel Renée Russell Wydawnictwo: Akapit Press Cykl: Dzienniki Nikki (tom 4) opowiadania, powieści dla dzieci
Akapit Press
dzienniki nikki
Dzienniki Nikki (tom 4)
opowiadania, powieści dla dzieci
dzienniki nikki

Na półkach: , , , , ,

Książka odpowiednia dla nastolatek - nawet, jeżeli nie są aż tak zakręcone jak bohaterka książki, na nudę, na przerwę, na poprawę humoru. Czytając ją możemy nabawić się ataków śmiechu, nagłego "Och... jakie to słoodkie!" lub innych emocjonalnych skutków ubocznych. Tylko... czy to na pewno są skutki uboczne?
Nikki wciąż zmaga się ze swoim wrogiem - wypielęgnowaną McKanzie,...

Nikki jest zdecydowana pomóc Brandonowi, swojej szkolnej miłości, w uratowaniu schroniska dla psów. Sprawa staje się szczególnie ważna, gdy Nikki odkrywa zaskakującą tajemnicę Brandona. Wtedy, wraz z przyjaciółkami Chloe i Zoey, decyduje się wziąć udział w szkolnym programie dobroczynnym "Święta na Lodzie", by zebrać pieniądze na schronisko. Niestety, MacKenzie musiała...

Na półkach: , , , ,

Super książka!
Bardzo ale to bardzo mi się spodobała następna książka "Dzienników Nikki".
Zachęcam do czytania!!

Czwarta część jest wspaniała. Obrazki i fabuła są świetne. Fajnie, że pokazali co będzie w 5 części.

Najnowsze przygody Nikki gdzie dziewczyna próbuje pomóc schronisku dla zwierząt babci Brandona. Książka bardzo fajna tak jak poprzednie części.
Polecam :)

Bardzo ciekawa książka w formie pamiętnika. Fajne zdarzenia a styl w jakim pisze autorka bardzo mi odpowiada :) Polecam tym, którzy lubią książki tego typu.

• Chcę w prezencie
  • Z biblioteki
  • Oliwia
  • Kupiłam sama
  • Z dzieciństwa

Dodaj cytat z książki Tańczę na lodzie