Tańczę na lodzie

Okładka książki Tańczę na lodzie
Rachel Renée Russell Wydawnictwo: Akapit Press Cykl: Dzienniki Nikki (tom 4) opowiadania, powieści dla dzieci
opowiadania, powieści dla dzieci
Dzienniki Nikki (tom 4)
Akapit Press
2013-01-01
2013-01-01
dzienniki nikki

Książka odpowiednia dla nastolatek - nawet, jeżeli nie są aż tak zakręcone jak bohaterka książki, na nudę, na przerwę, na poprawę humoru. Czytając ją możemy nabawić się ataków śmiechu, nagłego "Och... jakie to słoodkie!" lub innych emocjonalnych skutków ubocznych. Tylko... czy to na pewno są skutki uboczne?
Nikki wciąż zmaga się ze swoim wrogiem - wypielęgnowaną McKanzie, gotową zniszczyć jej życie, albo chociaż... miłość. Na szczęście zakręcona dziewczyna zawsze potrafi wybrnąć z opresji, pokazując swoje wewnętrzne "ja" i nie dając się zaciągnąć w dół przez stereotypy i ponure myśli.

Nikki wciąż zmaga się ze swoim wrogiem - wypielęgnowaną McKanzie,...

Nikki jest zdecydowana pomóc Brandonowi, swojej szkolnej miłości, w uratowaniu schroniska dla psów. Sprawa staje się szczególnie ważna, gdy Nikki odkrywa zaskakującą tajemnicę Brandona. Wtedy, wraz z przyjaciółkami Chloe i Zoey, decyduje się wziąć udział w szkolnym programie dobroczynnym "Święta na Lodzie", by zebrać pieniądze na schronisko. Niestety, MacKenzie musiała wściubić swój nos także i w tę sprawę, co oczywiście spowodowało mnóstwo nowych kłopotów. Czy niezwykłe pomysły Nikki uratują galę na lodzie i czy uda się ocalić schronisko przed zamknięciem?

Pamiętam, że po przeczytaniu tej książki byłam prawie tak samo zadowolona, jak po skończeniu tej pierwszej. Tom 4 dorównał jej nie tylko rysunkami, ale też fabułą i samym zakończeniem. Mimo to najbardziej podobały mi się ilustracje do książki, które są po prostu przecudne. Moją ulubioną postacią jest oczywiście Nikki, bohaterka całej serii.

Chyba nie muszę mówić, że podczas czytania ciągle wybuchałam śmiechem. "Dzienniki Nikki" są zabawne, a ten tom jednym z tych, które najbardziej mnie rozbawiły!

Z pewnością sięgnę po kolejne tomy tej przezabawnej serii.

Najnowsze przygody Nikki gdzie dziewczyna próbuje pomóc schronisku dla zwierząt babci Brandona. Książka bardzo fajna tak jak poprzednie części.
Polecam :)

Polecam :)

Bardzo ciekawa książka w formie pamiętnika. Fajne zdarzenia a styl w jakim pisze autorka bardzo mi odpowiada :) Polecam tym, którzy lubią książki tego typu.

Na półkach: , , , ,

Super książka!
Bardzo ale to bardzo mi się spodobała następna książka "Dzienników Nikki".
Zachęcam do czytania!!

Super książka!
Bardzo ale to bardzo mi się spodobała następna książka "Dzienników Nikki".
Zachęcam do czytania!!

Czwarta część jest wspaniała. Obrazki i fabuła są świetne. Fajnie, że pokazali co będzie w 5 części.

Dodaj cytat z książki Tańczę na lodzie