Dziennik cwaniaczka. Ryzyk-fizyk

Okładka książki Dziennik cwaniaczka. Ryzyk-fizyk Jeff Kinney
Nominacja w plebiscycie 2017
Okładka książki Dziennik cwaniaczka. Ryzyk-fizyk
Jeff Kinney Wydawnictwo: Nasza Księgarnia Cykl: Dziennik cwaniaczka (tom 11) literatura dziecięca
literatura dziecięca
Dziennik cwaniaczka (tom 11)
Diary of a Wimpy Kid: Double Down
Inne

Fajna!

hi hi ha ha he he hu hu

tak samo fajna jak inne

Książka jest cudowna! Urzekające jest poczucie humoru i sama treść.

Kolejny tom Dziennika Cwaniaczka nie ustępują pod względem humoru oraz opowieści poprzednikom! Jeff Kinney bardzo płynnie przechodzi od jednej historii do drugiej. Nie czuć żadnego charakteru dziennika, tylko charakter jednej długiej opowieści.

Polecam z całego serca !!!! Greg zawsze poprawi nam humor !!!!!!

Greg kolejny raz nas zaskoczy swoim nietuzinkowym pomysłem. A może by rak nakręcić horror? Tak zdecydowanie to świetny pomysł. Jednak nieobejdzie się bez komplikacji... Kolejny tom genialnej serii Kinneya rozbawi każdego

Kolejna odsłona serii opowiadającej o przygodach Grega, tym razem bohater musi stawić czoło wielkiemu wyzwaniu: musi trenować mózg, ponieważ ten, jak każdy inny mięsień, po długiej bezczynności staje się słabszy. Greg postanawia więc m.in. nakręić horror. Dużo humoru i świetnie spędzony czas przy czytaniu

Pełna humoru, napisana w formie dziennika, zilustrowana komiksowymi rysunkami książka o przygodach nastolatka Grega. Kiedy Greg dowiaduje się od mamy że mózg to jakby mięsień, który należy ćwiczyć od razu bierze się do roboty! Znając Grega wiecie, że to nie będzie nic oczywistego i banalnego! Gra na waltorni, nakręcenie horroru to dopiero początek!

Świetna ! Język jakim pisze Jeff Kinley bardzo przypadł do gustu mojemu synowi i bardzo szybko pochłania część za częścia serii "Cwaniaczka" . Dużo fajnych ilustracji oraz ciekawe historie. Bardzo polecam !

• Chcę w prezencie
  • Przeczytane w 2017