Ich książęce wysokości.Część dolnośląska

Jerzy Ciurlok Wydawnictwo: Silesia Progress historia
Silesia Progress
historia
2015-01-01

Drugi tom opowieści o historii śląskich ziem. Tym razem dzieje rodów i księstw dolnośląskich. Nawet jeśli ktoś nienawidził lekcji historii, to oba tomy "Ich książęcych wysokości" przeczyta jednym tchem. Polecam.

Super książka!

O królach i królowych czytamy zazwyczaj w bajkach bądź opowieściach fantastycznych, spora część czytelników spotyka się też co jakiś czas z różnymi wersjami legend. Czasem czytujemy książki historyczne. Jest wiele opowieści, pisanych o co bardziej znanych polskich królach bądź...

• Vratislaviana
  • Dynastia Piastów

Dodaj cytat z książki Ich książęce wysokości.Część dolnośląska