Mine

Okładka książki Mine Katy Evans
Okładka książki Mine
Katy Evans Wydawnictwo: Papierowy Księżyc Cykl: Real (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Real (tom 2)
Mine
Papierowy Księżyc
2016-06-29
2016-06-29
2013-11-05
Gabriela Jakubowska
ucieczka dziecko strach awanturnik choroba obsesja miłość walka bokser pożądanie przeszłość ring podziemia zwycięzca

Prymitywna fabuła właściwie jej brak. Przemęczyłam 2 tomy, przekartkowałam w poszukiwaniu właśnie fabuły. Wybitnie nie polecam.

Dla mnie super, dalsze losy bohaterów są ciekawe .

Dla mnie super, dalsze losy bohaterów są ciekawe .

Polecam całą serię.

Polecam całą serię.

Druga cześć już mnie trochę nudziła, dużo miłosnych scen a akcja trochę przeciągnięta .

Książka „Mine” Kate Evans
Cykl: Real (tom 2)
Data 1. wydania: 2013-11-05
Data 1. wyd. pol.: 2016-06-29

To kontynuacja historii boksera podziemnych walk Remingtona Tate znanego jako „Tajfun” oraz rehabilitantki sportowej Brook Dumas. Co nam daje drugi tom?
Zaczyna się w miejscu gdy bohaterka leczy swoje serce bo zostawiła swojego ukochanego z listem w szpitalu gdzie on był w bardzo poważnym stanie… wtedy Remington przywozi jej siostrę i znowu Brook dostaje propozycje pracy. Gdy Brook odeszła u Remingtona nie było kolorowo… co odciska swoje piętno na bohaterce.
Remington jest gotowy pokazać, że potrafi walczyć i odzyska utracony tytuł.
Czy tej dwójce uda się napisać swoje szczęśliwe zakończenie? A może już nie dwójce a raczej trójce… Brook okazuje się być w zagrożonej ciąży… zostaje odesłana do domu na pewien czas plany jednak znowu krzyżuje siostra Brook, Nora i znowu ucieka do największego przeciwnika Remingtona…
Brook jest w niebezpieczeństwie a Remington jest daleko…
Czy uda im się odzyskać tytuł mistrza podziemia oraz zakończenie żyli długo i szczęśliwie?
Cała książka to taki odgrzewany kotlet sytuacji z siostra Brook. Książkę ratują pojedyncze nowe wątki takie jak ciąża oraz końcówka historii gdzie choroba Tajfuna pokazuje swoje mroczne oblicze.
Książka mnie nie zachwyciła ale z racji, że bardzo polubiłam odkrywanie Remiego sięgnę po kolejne części.
Całość oceniam 6/10

Książka „Mine” Kate Evans
Cykl: Real (tom 2)
Data 1. wydania: 2013-11-05
Data 1. wyd. pol.: 2016-06-29

Głowy mi nie urwało. Jeśli 1 część wciągnęła mnie bez reszty. Remy zafascynował do tego stopnia, że aż zazdrościłam Brooke, tak 2 część bez fajerwerków. Temat Nory to odgrzewany kotlet, głupia Brooke poświęci wszystko nawet własne zdrowie i dziecko, żeby tylko seksowy bokser ją przeleciał... Jak dla mnie słabe. Oczywiście postaci Remingtona też można zarzucić zaborczość, zazdrość i w niektórych opisach jednowymiarowość: powalczył, pociupciał, najadł się i już zadowolony samiec alfa. Zakończenie trochę ratuje całość ;)
Zobaczymy co przyniesie tom 3.

W tym roku jedno jest pewne: nie boję się nowych autorów. Jak nigdy. Powiem nawet inaczej. Ja wręcz pożądam nowych autorów, ciągle wyszukuje nowych nazwisk i witam je z przyjemnością w szeregach i w większości przypadków są to wybory trafne. Zwłaszcza poszukuję nowych nazwisk wśród autorek romansów. Byłam już na uniwerkach, wśród hokeistów, futbolistów, na imprezach, w biurach prawniczych... A dzięki Katy Evans wylądowałam w środowisku... undergroundowego boksingu! Chociaż boks jako taki nigdy mnie nie interesował, to jako temat w książkach? Poproszę więcej.

Remington Tate to nazwisko, które kojarzy każdy fan boksu. Jest umięśniony, utalentowany i pożąda go każda kobieta na ziemi. Ale skrywa też w sobie wiele tajemnic, które nigdy nie ujrzą światła dziennego. Co kryje się za obliczem bezwzględnego boksera? O tym ma się przekonać Brooke. Kobieta, której marzenia sportowe umarły wraz z pękniętym kolanem, która widząc po raz pierwszy Remy'ego jest przekonana, że będzie to numerek na jedną noc... A zostaje jego osobistą rehabilitantką sportową.

Zaczęłam pierwszą część na całkowitym spontanie, a skończyło się na tym, że tego samego dnia ją skończyłam i od razu zaczęłam drugą, bo musiałam już wiedzieć, jak ta historia się zakończy. Obie historie rozpalają, pochłaniają i nie pozwalają się odłożyć chociaż na moment (przez to skakałam między ebookiem, a audio, w zależności gdzie w danym momencie się znajdowałam). W tej historii uwielbiam wszystko, pochłonęła mnie bez reszty i gdyby to ode mnie zależało już byłabym w szóstym tomie, ale nie chcę przedobrzyć i obrzydzić sobie historii.

Uwielbiam przede wszystkim postać Remingtona Tate'a. To nie jest bezduszny bokser, Evans wcisnęła tak wiele w tego bohatera i powoli odkrywa przed nami karty, a my stopniowo łączymy kropki w całokształt bohatera. I bardzo podoba mi się to, co widzę, tą osobę, która skrywa się za seksapilem, pożądaniem i górą mięśni i to ona dużo bardziej mnie obchodzi.

Ja zwyczajnie uwielbiam takie historie i wybaczam im bardzo dużo, ale nawet ja mam swoje granice wytrzymałości i tutaj niestety kuleje słownictwo. "Moja płeć"? "Jego długość"? W takich momentach trudno uwierzyć, że ona ma 24, a on bodajże 26, a powtarza się to na tyle często, że bolą oczy, a do tego uszy. I choć do tej pory miałam dużo szczęścia i takie idiotyczne określenia mnie omijały, aż zaczęłam się zastanawiać, ile lat miała autorka, gdy pisała te książki i dlaczego nikt tam w redakcji nie kazał jej tego zmienić, bo brzmi okropnie...

Już zacieram rąsie, żeby zabrać się za kolejne tomy i wrócić do moich bohaterów :)

Spodziewałam się czegoś lepszego. Przeciętna...

Spodziewałam się czegoś lepszego. Przeciętna...

Wydawaloby się, że życie Remyego i Brooke wreszcie się uspokoilo i teraz będą mogli cieszyc się szczęściem. Tajfun jest świetnie przygotowany i pełny sił aby rozpocząć nowy sezon i zmyć z siebie plamę porażki. Jednak ciąża głównej bohaterki zupełnie pokrzyżowała im plany, a dawni rywale znowu powrócili, aby  zniszczyć ich marzenia.  Skorpion zrobi wszystko żeby kolejny raz upokorzyć Remyego i doprowadzić go na skraj szaleństwa. Czy mu się uda? Jak potoczą się dalsze losy bohaterów i czy wreszcie odzyskają szczęście i spokój? Kto uzyska miano króla podziemia i co będzie główną nagroda?

Kolejna część serii Katy Evans, która podbiła serca czytelniczek. Z przyjemnością sięgnęłam po tę pozycję i muszę przyznać, że się nie zawiodłam. Autorka zaserwowała nam dawkę solidnych emocji i sprawila, że książkę pochłonęłam w jeden wieczór. Nie muszę chyba mówić, że moja ulubioną postacią jest Remy- wybuchowy chłopak, który w imię miłości gotów jest poświęcić swoje marzenia. Skradl moje serce i sprawił, że sama zapragnęłam, mieć kogoś takiego jak on przy swoim boku.

Mogę polecić tę książkę wszystkim tym, którzy lubią motyw miłości, boksu i dobrego seksu.

77/21 przebrnęłam, nie odkładam książki choćby nie wiem jak słaba była i tylko ta myśl mi pomogła. Ależ się zmęczyłam, brak słów. Podtrzymuje wszytko co napisałam o pierwszej części, dawno mnie coś tak nie irytowało. Strata czasu.

• Romans