Mine

Katy Evans Wydawnictwo: Papierowy Księżyc Cykl: Real (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Data 1. wydania:
2013-11-05
Gabriela Jakubowska
Papierowy Księżyc
ucieczka dziecko strach awanturnik choroba obsesja miłość walka bokser pożądanie przeszłość ring podziemia zwycięzca
Real (tom 2)
literatura obyczajowa, romans
Gabriela Jakubowska

69 / 2020

Nie jest to powieść górnolotna, jednakże czyta się ją dość szybko. Nie ma co tu oczekiwać, nie wiadomo czego. Fabuła dość przewidywalna, czasami wręcz miałam wrażenie, że czytam wciąż to samo. Mimo wszystko jednak trochę mnie wciągneła i przeczytałam ją w ciągu jednego dnia. Momentami nieco przesłodzone.
W tej części otrzymujemy dalsze losy bohaterów powieści "Real",...

SUPER. POLECAM

Pierwsza część mi się bardzo podobała. Druga była nudna jak flaki z olejem. Czytałam kilka stron i się niecierpliwiłam, odkładałam książkę i szukałam innych zajęć. Potem znowu kilka stron i znowu ją odkładałam. Nie mówiąc już o tym, że większość jej przekartkowałam, nawet sceny erotyczne, a uwielbiam sceny erotyczne w książkach, ale w tej to już była przesada!! Nic się nie...

Miło odskoczyć od schematów wielkich miast, mężczyzn w garniturach i zanużyć się w świat sportu i walk bokserskich. Remington i Mała petarda tworzą fajny klimat w książce, wiele się dzieje, miłość kwitnie...no fajna
Warto , to nie będzie zmarnowany czas!

Bardzo lubię całą serię!!!

Generalnie to samo co poprzednia .

Mam mieszane uczucia, co do tej części. Co w niej jest? Brooke i Remington - ich dalsze losy, ring, sceny erotyczne, zazdrość, ciąża - bardzo przewidywalne... Znowu wyniknie troszkę zamieszania z powodu Nory i Skorpiona, (dalej nie poznajemy bliżej ich relacji).

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Drugi tom serii REAL - wielka miłość trwa ale życie jest życiem i pojawiają się kłopoty... Czyta się jak poprzedniczkę lekko łatwo i przyjemnie z miłą świadomością że autorka sprawnie porusza się w określonych ramach.
Polubiłam tych bohaterów

Ooooh Remy <3 Zdecydowanie jestem fanką tego chłopaka :) Jednak po 3 część, która jest tą samą historią ale widzianą jego oczami, sięgnę za jakiś czas. Chcę się nią bardziej nacieszyć :D

Dyskusje

2 160