PRZEDSZKOLAK. Książka dla nauczycieli i rodzców

Porównaj ceny i

​​
"Przedszkolak. Książka dla nauczycieli i rodziców" to publikacja pomagająca zrozumieć dorosłym, w jaki sposób dziecko postrzega świat, uczy się zachowań, reaguje na naszą komunikację. Autorzy stopniowo wprowadzają nas w zawiłości psychiki przedszkolaka, uświadamiają jak bardzo ważny jest odpowiedni wzorzec dostarczany dziecku (nasze własne zachowanie), sposób...

• 2016

Dodaj cytat z książki PRZEDSZKOLAK. Książka dla nauczycieli i rodzców