Kup teraz - 10 ofert w cenie od 9.20 zł do 32.47 zł

Świat Książki
Shadow Creek
kryminał, sensacja, thriller
Anna Zielińska

Książka bardzo zaskakująca i niezwykle ciekawa. Napisana jest lekkim i prostym językiem, przez co bardzo szybko się ją czyta. Myślę, że jest odpowiednia zarówno dla nastolatków jak i dla starszych osób, gdyż autorka podejmuje różne zagadnienia. Według mnie dobry materiał na film!

Fanem kryminałów nie jestem i wiele ich nie przeczytałem, aczkolwiek ten był trochę przewidywalny, już w 1/3 książki można było przewidzieć całą resztę fabuły. Jednak książka pisana luźnym i przyjemnym do czytania językiem, idealna na leniwe popołudnie.

Joy Fielding to jedna z najpopularniejszych amerykańskich autorek kryminałów. Często jej pozycje są na szcycie listy new York Timesa. Niestety nie miałam wcześniej możliwości zmierzyć się z jej piórem.
Akcja rozpoczyna się w momencie, gdy Valerie, która niedawno rozstała się z mężem, zamierza spędzić weekend świętując swoje urodziny z najlepszymi przyjaciółmi: Mellisą i...

Słaba. Popełniane zabójstwa są bardzo słabo opisane. Czuję jakby książkę pisało pięcioletnie dziecko. Fabuła bez polotu i sensu. Nie polecam.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Świetna!

Moje pierwsze spotkanie z twórczością autorki i stwierdzam, że czytadło jest zwyczajnie dobre. Problemy rodzinne, zdrady, nastolatki i problemy z nimi związane i oczywiści krwawe mordy. Jest tu wszystko, by szybko minął zimowy wieczór.

Fajnie wymyślona fabuła ;) bardzo mi się podobało.

Materiał na dobry film. Mocny wstęp, który pokazuje z czym mamy do czynienia, a potem "zwykła" rodzinna codzienność, od nieporozumienia, przez kłótnię, do awantury... Napięcie między bohaterami rośnie, a w tle giną ludzie w nie wyjaśnionych okolicznościach. I tylko czekać momentu, gdy te dwie historie znajdą wspólny mianownik.

Kupina przypadkiem w mediamarkt ;) pozytywnie zaskoczyła ,zamieszała wyobraźnią,zabawne dialogi
dobry zakup,warta przeczytania

Typowy, dobry kryminał. Nie zaskoczył, ale też nie zawiódł. Dobra książka dla miłośników kryminałów, ale osobom, które nie przepadają za tym gatunkiem (albo czytają je bardzo rzadko i bez przysłowiowych wypieków na policzkach) raczej nie przypadnie do gustu.

• 2019
  • 2018