SENS MIŁOŚCI Nowe podejście do problemu miłosnych związków

Sue Johnson Wydawnictwo: Wydawnictwo Zielone Drzewo Instytut Psychologii Zdrowia PTP poradniki
LOVE SENSE
SENS MIŁOŚCI
Wydawnictwo Zielone Drzewo Instytut Psychologii Zdrowia PTP
miłość związki bliskość przywiązanie zakochanie
LOVE SENSE
poradniki
SENS MIŁOŚCI
miłość związki bliskość przywiązanie zakochanie

Spodziewałem się całkiem czegoś innego po tej książce i tytule. Książka mówi głównie jak wpływa miłość na zdrowie, życie człowieka itp. przytaczając wiele badań. Nic nowego że miłość wpływa pozytywne na życie, satysfakcję czy długość życia. Nie mówi jednak na czym ona polega, jak ją pielęgnować itp. Opis terapii dla par jest ogólny, gdyż autorka w swojej 2 książce...

Książka jest GENIALNA!

Widać, że książka naprawdę była pisana z sercem. Kiedy zobaczyłam obszerną bibliografię oniemiałam z wrażenia. W końcu 30 lat badań... cyferki same mówią za siebie.

"[...] jakość naszych relacji z ludźmi stanowi podstawę, na której budujemy własną egzystencję. Związki miłosne z najbliższymi w większym stopniu, niż jakiekolwiek inne czynniki,...

• Psychologia
  • Posiadam książki
  • Terapia par
  • Biblioteka
  • Narzeczeństwo/Małżeństwo
  • Miłość

Sue Johnson SENS MIŁOŚCI Nowe podejście do problemu miłosnych związków Zobacz więcej