Okładka książki Przejawy świadomości językowej mieszkańców wsi końca XX wieku na przykładzie Lasocina na Kielecczyźnie
Stanisław Cygan Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach językoznawstwo, nauka o literaturze
językoznawstwo, nauka o literaturze
Wydawnictwo Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach
2011-01-01
2011-01-01
gwara dialektologia mieszkańcy wsi Lasocin wieś język mieszkańców wsi wieś dialekt językoznawstwo

Okładka książki Debaty świętokrzyskie, Vol. 2 Anna Bernacka, Krzysztof Bracha, Stanisław Cygan, Stanisław Dubisz, Andrzej Dyszak, Justyna Dziadek, Czesław Hadamik, Adrian Jusupović, Wojciech Kalwat, Anna Kurska, Mariusz Lubczyński, Marzena Marczewska, Jerzy Michta, Jadwiga Muszyńska, Jacek Pielas, Franciszek Skibiński, Elżbieta Szot-Radziszewska, Tadeusz Mikołaj Trajdos, Alicja Trukszyn
Ocena 0,0
Debaty świętok... Anna Bernacka, Krzy...
Okładka książki Studia Łomżyńskie - 24 Elena M. Bukrejewa, Elżbieta Chojnowska, Stanisław Cygan, Małgorzata Krystyna Frąckiewicz, Bożena Grabińska, Witold Jemielity, Patryk Korzeniecki, Magdalena Majorek, Irena Maryniakowa, Robert Mieczkowski, Jerzy Mioduszewski, Tomasz Morozek, Jarosław Ościłowski, Tomasz Piórkowski, Magdalena Przymorska-Sztuczka, Jerzy Ramotowski, Czesław Rybicki, Bogdan Sekściński, Dariusz Sokołowski, Bogusława Szczerbińska, Olga R. Tomaszewska, Norbert D. Tomaszewski, Marek Truszczyński, praca zbiorowa, Mirosława Świtała-Cheda, Elżbieta Żegalska
Ocena 0,0
Studia Łomżyńs... Elena M. Bukrejewa,...
Okładka książki Legendy świętokrzyskie Krzysztof Bracha, Stanisław Cygan, Marek Derwich, Leszek Gawlik, Tomisław Giergiel, Eligia Gąssowska, Czesław Hadamik, Cezary Jastrzębski, Wojciech Kalwat, Piotr Kardyś, Szymon Orzechowski, Maciej Rak, Elżbieta Szot-Radziszewska, Mateusz Wierciński
Ocena 7,2
Legendy święto... Krzysztof Bracha, S...