Chwyty gitarowe. 200 najważniejszych akordów

Wydawnictwo: Edgard Seria: Samo Sedno poradniki
Edgard
chwyty gitarowe 200 najważniejszych akordów akordy gitara gitara dla początkujących nauka gry na gitarze
poradniki
Samo Sedno

Dużo diagramów i zdjęć - idealne dla początkujących gitarzystów i osób, które wracają do gry na gitarze po przerwie.

Ponadto bardzo zrozumiale przedstawione zasady, jak akord został zbudowany, nie trzeba więc uczyć się wszystkich chwytów na pamięć, zatem początkujących gitarzysta może samodzielnie tworzyć różne ich warianty.

Dodatkowo informacje, jak stroić i trzymać...

• Poradniki, Popularnonaukowe
  • Przeczytane w 2017
  • Muzyka
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Chwyty gitarowe. 200 najważniejszych akordów