Robiłem to z żywym trupem

Okładka książki Robiłem to z żywym trupem Karol Mitka
Okładka książki Robiłem to z żywym trupem
Karol Mitka Wydawnictwo: Horror Masakra horror
50 str. 50 min.
horror
Horror Masakra
2015-12-01
2015-12-01
50 min.

Okładka książki Scary100challenge Dagmara Adwentowska, Lech Baczyński, Jakub Bielawski, Sylwia Błach, Agnieszka Bock, Tomasz Czarny, Magda Czerniak, Piotr T. Dudek, Bartłomiej Fitas, Adam Froń, Sandra Gatt Osińska, Bartłomiej Grubich, Artur Grzelak, Wojciech Gunia, Karolina Kaczkowska, Dawid Kain, Maciej Klimek, Grzegorz Kopiec, Kacper Kotulak, Agnieszka Kwiatkowska, Kazimierz Kyrcz jr, Małgorzata Lewandowska, Red Luk, Krzysztof Maciejewski, Marcin Majchrzak, Barbara Mikulska, Karol Mitka, Anna Musiałowicz, Franciszek Piątkowski, Agnieszka Pilecka, Marcin Piotrowski, Joanna Pypłacz, Krzysztof Rewiuk, Weronika Rogalska, Marek Ścieszek, Tomasz Siwiec, Anna Szumacher, Maciej Szymczak, Strangely Twisted, Michał J. Walczak, Jacek Wilkos, Flora Woźnica, Anna Maria Wybraniec
Scary100challenge Dagmara Adwentowska...
Okładka książki Edmundopeja Dariusz Barczewski, Bartłomiej Dzik, Marek Grzywacz, Dawid Kain, Dariusz Kuchniak, Kazimierz Kyrcz jr, Kornel Mikołajczyk, Karol Mitka, Bartosz Orlewski, Agnieszka Pilecka, Wanda Stanisławska, Michał J. Walczak, Zeter Zelke
Edmundopeja Dariusz Barczewski,...
Okładka książki Szortal na wynos #67 Izabela Balińska-Lech, Adam Barcikowski, Dariusz Bednarczyk, Zbigniew Bierzyński, Patryk Bogusz, Ewa Cwen, Grzegorz Czapski, Radosław Dąbrowski, Anna Grzeszczyk, Anna Karnicka, Karol Koziarski, Kinga Kurowska, Paweł Leśniewski, Marcin Majchrzak, Jan Maszczyszyn, Karol Mitka, Kinga Możdżyńska, Beatrycze Nowicka, Wiktor Orłowski, Olaf Pajączkowski, Agnieszka Szmatoła, Maciej Szymczak, Mateusz Tokarski, Marcin Zwoleń
Szortal na wyn... Izabela Balińska-Le...
Okładka książki Szortal na wynos #61 Marek Adamkiewicz, Mateusz Antczak, Dariusz Bednarczyk, Grzegorz Czapski, Krzysztof T. Dąbrowski, Małgorzata Gwara, Łukasz Jabłoński, Tristam James, Mike Jansen, Marcin Knyszyński, Karol Koziarski, Paweł Leśniewski, Jan Maszczyszyn, Alicja Mirek, Karol Mitka, Maciej Rybicki, Marek Ścieszek, Konrad Staszewski, Monika Syminowicz, Jagoda Wochlik, Maciej Żołnowski
Szortal na wyn... Marek Adamkiewicz, ...

❗TW: nekrofilia, sceny erotyczne, brutalne opisy, krew, przemoc

Pomysł spoko, wykonanie spoko, ale pod koniec już miałam dość czytania. Zakończenie takie meh, mogłoby być ciekawsze, a było niestety bardzo zwykłe.

❗TW: nekrofilia, sceny erotyczne, brutalne opisy, krew, przemoc

Powyższa książka to jedna z pierwszych pozycji horroru masakry. Ukazała się w 2015 roku i dziś z racji na mikro nakład jest raczej ciężko dostępną pozycją. Wyjątkowo wiem co pisze bo sam szukałem dość długo aż w końcu dostałem skany od Karola i mogłem podelektować się tą cudownie chorą historią.

Dzisiejszy post to odświeżenie książki i kolejna konfrontacja po dłuższym czasie. Będąc świeżo po lekturze (nie żeby zajęło to bóg wie ile) nic się nie zmieniło w mojej ocenie, dalej uważam to za dobre grozowe śmieszki wiec pozwolę przytoczyć tu kilka zdań z mojej poprzedniej opinii.

***
Z pewnością nie jest to pozycja dla wszystkich, chociaż wierze że czytelnik kupujący książki horroru masakry nie nastawia się na przepisy kulinarne. Nowela Mitki to coś co mogło powstać tylko w niesamowicie chorym umyśle, i dlatego tak bardzo mi się podobała.

Fabuła nie jest jakoś skomplikowana ale jednocześnie ciężko to wytłumaczyć. Najprościej będzie jak napiszę że jest to historia zombie apokalipsy w bardzo krzywym zwierciadle, gdzie lepiej bójcie się o swój tyłek niż mózg.
W środku tej apokalipsy stoi nasz główny bohater który z wielkim zaangażowaniem dyma trupy i ucieka przed pościgiem. Oczywiście jak bywa w tego typu historiach okazuje się kluczem do rozwiązania problemu.

Mimo że nowelka ma 50 stron i można ją przeczytać dość szybko to akcja nawet na chwile nie zwalnia, bombardując czytelnika kolejnymi opisami homoseksualnego seksu z trupami. Co ciekawe praktycznie nie ma tu kobiet a ten cały wirus ich nie dotyczy.

Było warto przeczytać jeszcze raz, nawet dla samego pośmiania się. Jedynym minusem jest objętość książki ale też szkoda jakoś marudzić.

Dzisiejszy post to odświeżenie książki i kolejna konfrontacja po dłuższym...

Wiecie czym jest raj dla zajaranego ksiażkomaniaka?
Kiedy wreszcie, po miesiącach szukania, gnębienia ludzi i jeszcze większej ilości szukania znajduje się jedną z upragnionych ksiażek.*

*Oczywiście w formie skanu, ale i tak cieszę się jakbym wygrał co najmniej na loterii.

Moi drodzi, dziś chciałbym, pokazać wam prawdziwą "wisieńke na torcie" mojej kolekcji i jednocześnie jednego z białych kruków Polskiej grozy. Przed wami "Robiłem to z żywym trupem" by Karol Mitka.

Powyższa ksiażka, właściwie ksiażeczka to jeden z wcześniejszych pozycji Horroru masakry. (Przynajmniej tak mi się wydaje bo dokładnego harmonogramu nie mam- wiem tylko że ukazała się w 2015 roku)

Przechodząć do sedna tematu: nie jest to pozycja dla wszystkich, zresztą nie jest to odkrycie roku bo ktoś kto kupuje horror masakra nie oczekuje chyba że w środku są przepisy kulinarne. Powyższa nowela to coś co mogło powstać tylko w niesamowicie chorym umyśle, i dlatego tak bardzo mi się podobała.
Niewiem w jaki sposób mogę opisać wam fabułe, chyba najprościej napisać że jest to historia zombie apokalipsy... jeśli jednak spodziewacie się wyjadania mózgów to trochę sie zdziwicie bowiem umarli pragną nie naszego najważniejszego organu a niczym nieskępowanego seksu.... tak , dobrze czytacie, jak was cos złapie to wasza dupa, gałki oczne czy inne cuda są w potrzasku.
W tle tego całego bałaganu stoi on- nasz bohater, gej i nekrofil (Marek Sabat to przy nim jakaś popierdółka) który okazuje się kluczem do rozwiązania zagadki zombie.
Mimo że nowelka ma 50 stron i można ją przeczytać dość szybko to akcja nawet na chwile nie zwalnia, mamy pościg, wybuchy, pistolety geja i jeszcze więcej seksu (oczywiście z facetem, w końcu seks homoseksualny jest bardziej męski bo bierze w nim udział dwóch facetów)

Niewiem co tu wam jeszczę mogę napisać- chcecie przeczytać to musicie marudzić o wznowienie.

Wiecie czym jest raj dla zajaranego ksiażkomaniaka?

Ta niepozorna nowelka o wiele mówiącym tytule była reklamowana słowami: "Horror-gay-porn-extreme !!!
Szykujcie się na kurewsko ostrą jazdę!". Przeczytałem już całkiem sporo chorych rzeczy, i muszę przyznać, że owa pozycja zasługuje na miano jednej z pojebańszych. :) Mamy geja/erotomana/nekrofila, epidemie (specyficznych) zombie, brawurową ucieczkę przed bandziorami, tajne laboratorium... Akcja pędzi na złamanie karku, jest bardzo obrzydliwie i humorystycznie. Czegóż to nie wymyśli szalony ludzki umysł... Także ten. Nikogo nie namawiam do czytania ale w pewnym sensie to całkiem zabawna historyjka...

Książka dość za bardzo przekombinowana, chociaż nie można powiedzieć, że zakończenie nie było dość zaskakujące. Z racji tego,że książka jest bardzo krótka i idzie się dość łatwo wkręcić w fabułę jak najbardziej polecam. Trzeba zaznaczyć,że nie jest to książka grozy, tylko klasyczny horror z "prawie " żywymi trupami

• Horror
  • Horrory DZ
  • Bizarro
  • Przeczytane w 2016
  • Ciężko dostępne

Dodaj cytat z książki Robiłem to z żywym trupem