Built

Jay Crownover Wydawnictwo: William Morrow Paperbacks Cykl: Saints of Denver (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Data 1. wydania:
literatura obyczajowa, romans
angielski
Jay Crownover Saints of Denver

Na półkach: , , , ,

Wiedziałam, że się nie zawiodę na Crownover, świetny początek nowej serii, a zarazem kontynuacji starej. Zeb cudowny, taki ala drwal, opiekuńczy z głową na karku. Sayer trochę mnie wkurzała tą swoją traumą ale i tak całościowo mi się bardzo podobało. Zdecydowanie będę kontynuować :)

Na półkach: , , , ,

Powrót do Denver.

Sayer jest prawniczką, która lubi mieć wszystko zaplanowane i ułożone tak jak trzeba. Rzadko kiedy dopuszcza kogoś do siebie oprócz brata. Zeb jest budowlańcem z przeszłością, przy użyciu różnych narzędzi próbuje rozwalić mur którym otoczyła się Sayer. Pani prawnik na początku się broni, ale potem sobie uświadamia że jest życie Zebem niż bez niego.

Tłumaczenie

Sayer Cole i Zeb Fuller nie mogli być bardziej różni.
Sayer jest prawnikiem specjalizującym się w prawie rodzinnym, które przeżyło bolesną przeszłość, z której wciąż się leczyła, nie pozwalając jej na nawiązanie związku. Jest pewiena, że szorstki, twardy, gorący jak piekło Zeb nigdy nie chciałby, by ktoś był tak zamknięty i powściągliwy jak ona, co jest wstydem,...

Sayer Cole to prawniczka,która na sali sądowej wygrywa ale w życiu otacza się murem , nie wierzy w miłość,żyje samotnie przez to,że przeszłość, którą zgotował jej ojciec nie chce jej wypuścić. Zeb Fuller to mężczyzna , który przez to,że obronił siostrę przed mężem tyranem musiał kilka lat odsiedzieć w więzieniu, po wyjściu chce żyć i pracować jak każdy normalny człowiek...

• 2019
  • Po angielsku