Built

Okładka książki Built Jay Crownover
Okładka książki Built
Jay Crownover Wydawnictwo: William Morrow Paperbacks Cykl: Saints of Denver (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Saints of Denver (tom 1)
William Morrow Paperbacks
2016-01-05
2016-01-05
Jay Crownover Saints of Denver

Ostatnio potrzebowałam fajnego, lekkiego romansu z pozornie niepasujacymi do siebie postaciami ale tak naprawdę idealnie się uzupełniającymi. Tak trafiła na Zeba i Sayer.

Zeb to mężczyzna z przeszłością ale taką uzasadnioną, która rzuca na niego światło osoby, która dba o rodzinę i chce dla niej tego co najlepsze. Ma swoją firmę, która zajmuje się również renowacja domów tak trafia na Sayer, która zostaje jego klientką.

Sayer to kobieta, która jest prawniczką, więc zajęła się prawem ale tym rodzinnym, chcąc nieść pomóc rodzinom, które zasługują na swoje dzieci. Gdy spotyka porywczego Zeba, który patrzy na nią wygłodniałym wzrokiem również zaczyna odczuwać pragnienie by mieć go w swoim życiu, ale uważa się za zimną kobietę i musi przezwyciężyć demony w głowie by móc zacząć zdrową, partnerską relację.

Interakcję tej dwójki to niekontrolowany pożar, który nie gaśnie. Iskry latały jak szalone, a oni byli powściągliwi aż nie wytrzymali tego napięcia. Zeb walczył o Sayer od samego początku, ofiarując jej całego siebie i zapewniając ją że jest wystarczająca, ale czy to wystarczy? Czy dobrną do brzegu i będą razem? Tego musicie się sami dowiedzieć. Zdecydowanie polecam, autorka wie jak pisać męskie postacie.

Bardzo dobrze dopasowani bohaterowie i fajna historia.

Bardzo dobrze dopasowani bohaterowie i fajna historia.

Lubię gdy to facet walczy o kobietę. Zeb wie czego chce , od momentu gdy pierwszy raz zobaczy Say. Pojawienie wię Hyde tylko pomaga w rozwinięciu się ich relacji. Niezły pomcnik z niego :)
Sawyer mocno się opierała ale nie miłość nie ma rady. Przyjemny romans bez dużych fajerwerków i niewiarygodnych zwrotów akcji. Dobrze napisany z pozycji obojga bohaterów. Dużo opisów myśli kłębiących się w ich głowach. Bardziej polubiłąm Zeba niż Say ale oboje są pozytywni dobrze wykreowani. Say trochę za bardzo się opierała, co nie do końca mi się podobało bo w sumie spedziła z nim dużo czasu i zdążyli się bardzo dobrze poznać. No ale wiadomo, my kobiety lubimy duuużo roztzrąsac i dzielić na drobne :)
Polecam

Wiedziałam, że się nie zawiodę na Crownover, świetny początek nowej serii, a zarazem kontynuacji starej. Zeb cudowny, taki ala drwal, opiekuńczy z głową na karku. Sayer trochę mnie wkurzała tą swoją traumą ale i tak całościowo mi się bardzo podobało. Zdecydowanie będę kontynuować :)

Powrót do Denver.

Sayer jest prawniczką, która lubi mieć wszystko zaplanowane i ułożone tak jak trzeba. Rzadko kiedy dopuszcza kogoś do siebie oprócz brata. Zeb jest budowlańcem z przeszłością, przy użyciu różnych narzędzi próbuje rozwalić mur którym otoczyła się Sayer. Pani prawnik na początku się broni, ale potem sobie uświadamia że jest życie Zebem niż bez niego.

Powrót do Denver.

Tłumaczenie

Tłumaczenie

Sayer Cole i Zeb Fuller nie mogli być bardziej różni.
Sayer jest prawnikiem specjalizującym się w prawie rodzinnym, które przeżyło bolesną przeszłość, z której wciąż się leczyła, nie pozwalając jej na nawiązanie związku. Jest pewiena, że szorstki, twardy, gorący jak piekło Zeb nigdy nie chciałby, by ktoś był tak zamknięty i powściągliwy jak ona, co jest wstydem, ponieważ coś mówi jej, że może być facetem, który w końcu stopi jej lodowatą zewnętrzną stronę. Kiedy pojawia się w drzwiach Sayera i potrzebuje profesjonalnej pomocy, jest zarówno rozczarowana, jak i ulgą, że nie będzie miała szansy dowiedzieć się, jak dobry może być. Sayer spędza dni na sporach sądowych, podczas gdy Zeb spędza z ciężkiejpracy rąk. Tak więc Zeb był tym seksownym, wytatuowanym robotnikiem budowlanym, który zbudował i odrestaurował domy zarabiając na życie. Ale miał przeszłość więzienną pobił faceta jego ukochanej siosty nad którą się znęcał jej facet. Nic nie powstrzymało Zeba przed pragnieniem oszałamiającej blondynki od chwili, gdy na nią spojrzał nawet jeśli prawniczka zdaje się być zdeterminowana, by nie zwracać uwagi na jego zainteresowanie.
Słodka, mroczna, seksowna i wręcz wciągająca, ta książka. Bohater Alfa jest po prostu kimś, kto jest gotów udać się na krańce ziemi, by chronić swoją rodzinę i walczyć o syna i kobietę, którą kocha, która sprawia, że serce bije.

Sayer Cole i Zeb Fuller nie mogli być bardziej różni.

2056

Sayer Cole to prawniczka,która na sali sądowej wygrywa ale w życiu otacza się murem , nie wierzy w miłość,żyje samotnie przez to,że przeszłość, którą zgotował jej ojciec nie chce jej wypuścić. Zeb Fuller to mężczyzna , który przez to,że obronił siostrę przed mężem tyranem musiał kilka lat odsiedzieć w więzieniu, po wyjściu chce żyć i pracować jak każdy normalny człowiek ale przeszłość powraca by go dopaść,potrzebuje profesjonalnej pomocy Sayer,a gdy wszystko się między nimi układa, Sayer burzy wszytko co zbudowali. Czy w porę opamięta się i stworzą cudowny związek,zawalczy o niego,czy się podda?

• Po angielsku
  • Serie