Mafia na wojnie. Nieznany sojusznik aliantów

Tim Newark Wydawnictwo: RM Seria: Sekrety historii historia
The mafia at war. Allied collusion with the mob.
Jan Szkudliński
RM
The mafia at war. Allied collusion with the mob.
historia
Jan Szkudliński
Sekrety historii

Chcesz wiedzieć, jakie fragmenty książek Mario Puzo są wymysłem genialnego autora, a jakie są oparte o fakty? Sięgnij po "Mafię na wojnie". W książce Tima Newarka przeczytasz o głównych postaciach nowojorskiej mafii - Lucky Luciano, Genovese czy Bonanno. Nie zabraknie też bohatera "Sycylijczyka", bandyty Salvatore Giuoliano i jego pomocnika Passatempo.
Chociaż książka ma...

• Poszukuję (głównie e-book n/k)
  • E-book
  • Chcę w prezencie