Mafia przeciw Hitlerowi

mafia Sycylia mafia włoska wywiad
historia
Jan Szkudliński
mafia Sycylia mafia włoska wywiad

„Powodem, dla którego współpracowałem z rządem USA, były moje silne osobiste przekonania. Chciałem, by naziści przegrali. Uczyniłem z tego mój cel numer jeden, zanim Stany Zjednoczone włączyły się do wojny. Byłem Żydem i współczułem prześladowanym Żydom w Europie” . Meyer Lansky.

Mimo iż od wydarzeń II wojny światowej, minęło już ponad siedemdziesiąt lat, wciąż wiele jej...

• II wojna światowa/ Totalitaryzm
  • II wojna - ogółem
  • Prezenty od wydawnictw/autorów
  • Poszukuję (głównie e-book n/k)
  • Mafia

Dodaj cytat z książki Mafia przeciw Hitlerowi