Z powrotem w Europie Środkowej. Eseje i szkice

Okładka książki Z powrotem w Europie Środkowej. Eseje i szkice
Emil Brix Wydawnictwo: Międzynarodowe Centrum Kultury Seria: Biblioteka Europy Środka publicystyka literacka, eseje
publicystyka literacka, eseje
Biblioteka Europy Środka
Międzynarodowe Centrum Kultury
2012-01-01
2012-01-01
Anna Śliwa
Europa Środkowa eseje szkice

Okładka książki Nowe spojrzenie na Europę Środkową. Czy od niej zależy przyszłość Europy? Emil Brix, Erhard Busek
Ocena 7,0
Nowe spojrzeni... Emil Brix, Erhard B...