Monster Blood for Breakfast!

Okładka książki Monster Blood for Breakfast!
R.L. Stine Wydawnictwo: Scholastic Audio Cykl: Goosebumps Horrorland (tom 3) Seria: Goosebumps horror
horror
Goosebumps Horrorland (tom 3)
Goosebumps
Scholastic Audio
2008-11-01
Data 1. wydania:
2008-11-01
angielski

więcej Więcej

Na półkach: , , , ,

Niezły audiobook. Pod kątem wykonania bardzo dobry - klarowny, wyraźny i niepogmatwany. Ale sama historia mnie nie porwała i nie spowodowała gęsiej skórki. Ot takie tam słuchowisko.

• 2015
  • 52 książki (2015)
  • Wysłuchane

Dodaj cytat z książki Monster Blood for Breakfast!

Mogą Cię zainteresować

Okładka książki Cienie nad Innsmouth Ramsey Campbell, Adrian Cole, Basil Copper, Neil Gaiman, David Langford, D.F. Lewis, H.P. Lovecraft, Brian Lumley, Brian Mooney, Kim Newman, Nicholas Royle, Guy N. Smith, Michael Marshall Smith, Brian Stableford, David A. Sutton, Peter Tremayne, Jack Yeovil
Ocena 7,4
Cienie nad Inn... Ramsey Campbell, Ad...
Okładka książki Szaleństwo Cthulhu Arthur C. Clarke, Heather Graham, Lois H. Gresh, Caitlín R. Kiernan, J.C. Koch, Joseph S. Pulver Sr., Daniel Schweitzer, Michael Shea, John Shirley, Robert Silverberg, William Browning Spencer, Melanie Tem, Jonathan Thomas, K.M. Tonso, Harry Turtledove, Donald Tyson
Ocena 6,6
Szaleństwo Cth... Arthur C. Clarke, H...