Okładka książki Everything Bad Is Good for You. How Today's Popular Culture Is Actually Making Us Smarter
Steven Johnson Wydawnictwo: Riverhead Books nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Riverhead Books
2006-05-02
Data 1. wydania:
2006-05-02
angielski
1594481946

Ciekawa publikacja o roli mediów i współczesnej kultury w rozwoju intelektualnym człowieka. Zabieracze czasu typu gry, filmy,seriale, programy rozrywkowe jednak mają wpływ na rozwój inteligencji. Polecam lekturę. Szczegolnie dobra pozycja dla studentów kulturoznwstwa, mediów i dziennikarstwa.